Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Yok

Muzeko MZK-750 Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Muzeko Mzk-750 30 Inç 75 Cm Endüstriyel Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör Ev İçin Uygun Değil

Satıcı: Muzeko

5.095,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 5095.10
Muzeko 75Cm Mzk-750 Mega Plus 30 Inç Sarı Kanatlı Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör 75Cm

Satıcı: Muzeko

5.096,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5096.00
Muzeko Mzk-750 Mega Plus 30 Inç Sarı Kanatlı Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör 75cm EV İÇİN UYGUN DEĞİLDİR

Satıcı: Muzeko

5.448,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 5448.87
Muzeko Mzk-750 Ayaklı 30'' Mega Boy Sanayi Vantilatör siyah

Satıcı: muzeko

5.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 5580.00
MUZEKO Mzk-750 Mega Plus 30 Inç 75 cm Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör EV İÇİN UYGUN DEĞİL %100 Bakır

Satıcı: Muzeko

5.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 5600.00
MUZEKO MZK-750 30 INÇ ENDÜSTRİYEL SANAYİ TİPİ MEGA AYAKLI VANTİLATÖR

Satıcı: UCUZAALGİT

5.625,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 5625.03
MUZEKO MZK750 30 Inç Sanayi Tipi Mega Ayaklı Vantilatör 75cm %100 Bakır EV İÇİN UYGUN DEĞİLDİR

Satıcı: Muzeko

5.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 5650.00
Muzeko Mzk-750 Mega Plus 30 Inç Sarı Kanatlı Sanayi Tipi Ayaklı V sari-siyah

Satıcı: muzeko

5.766,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 5766.00

Muzeko MZK-750 Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Muzeko MZK-750 Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Yok
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Muzeko MZK-750 Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Metal Pervane Sanayi Tipi

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 210 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 30 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Renk Seçenekleri Siyah

Muzeko MZK-750 Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.