Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var

Philips 5000 Tower Kule Tipi Vantilatör Fiyatları

Philips Kule Tipi Fan 5000 Serisi, 105 cm ince tasarım, Uzaktan kumanda, Zamanlayıcı, 3 Hız, 3 Mod, 40W, Güçlü Ama Sessiz Hava Akışı, Aromaterapi İçin Uygun, Beyaz, CX5535/00

Satıcı: Makroreyon

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 5009
Philips 5000 Serisi Cx5535/11 Siyah Kule Tipi Fanlı Vantilatör

Satıcı: Teknoforum Teknoloji

4.873,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4873.00
Philips CX5535/11 Kule Tipi Vantilatör koyu-gri

Satıcı: VEYİSOĞLU

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 4899.00
Philips 5000 Serisi Cx5535/00 Kule Tipi Fanlı Vantilatör

Satıcı: bilerekal

4.917,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4917.30
Philips 5000 Serisi Cx5535/00 Kule Tipi Fanlı Vantilatör beyaz

Satıcı: bilerekal

5.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 5079.00
PHİLİPS CX-5535/00 KULE TİPİ VANTİLATÖR BEYAZ

Satıcı: HESAPLI MAĞAZA

5.190,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 5190.80
Philips 5000 Serisi Kule Tipi Fanlı Vantilatör Beyaz CX5535/00

Satıcı: Makroreyon

5.250,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 5250.11
Philips 5000 Serisi Kule Tipi Fan, 105 cm ince tasarım, Uzaktan kumanda, Zamanlayıcı, 3 Hız, 3 Mod, 40W, Güçlü ve Sessiz Hava Akışı, Aromaterapi İçin Uygun, Koyu Gri (CX5535/11)

Satıcı: kolaysepet

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 5309
Philips 5000 Serisi CX5535/00 Kule Tipi Fanlı Vantilatör Beyaz 5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 5299.00
Philips 5000 Serisi CX5535/11 Kule Tipi Fanlı Vantilatör Siyah 5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 5299.00
Philips 5000 Serisi Kule Tipi Vantilatör, Uzaktan Kumanda, Aroma Difüzyonu, 40 W, 28 dB, 2230 m3/sa

Satıcı: Buevin

5.304,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 5304.00
Philips 5000 Serisi Kule Tipi Fanlı Vantilatör Siyah CX5535/11

Satıcı: Tektava

5.333,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 5333.68
Philips 5000 Serisi Kule Tipi Vantilatör, Uzaktan Kumanda, Aroma Difüzyonu, 40 W, 28 dB, 2230 m3/sa

Satıcı: İNDİRİM RÜZGARIM

5.335,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 5335.00
Philips 5000 Serisi CX5535/00 Beyaz Kule Tipi Fanlı Vantilatör

Satıcı: bilerekal | 164 yorum

5.389,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 5389.35
Philips 5000 Serisi Kule Tipi Fan, 105 cm ince tasarım, Uzaktan kumanda, Zamanlayıcı, 3 Hız, 3 Mod, 40W, Güçlü ve Sessiz Hava Akışı, Aromaterapi İçin Uygun, Koyu Gri (CX5535/11)

Satıcı: Helya Home

5.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

15 5390.00
Philips 5000 Serisi CX5535/00 Beyaz Kule Tipi Fanlı Vantilatör

Satıcı: İNDİRİM RÜZGARI | 164 yorum

5.394,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

16 5394.00
Philips 5000 Serisi CX5535/11 Kule Tipi Fanlı Siyah Vantilatör

Satıcı: Kolaysepet

5.423,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

17 5423.55
Philips 5000 Serisi Cx5535/00 Kule Tipi Fanlı Vantilatör Beyaz

Satıcı: hesaplimagaza

5.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 5779.00
Philips CX5535/00 5000 Serisi Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör-Beyaz

Satıcı: Makroreyon

5.826,58 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

19 5836.58
5000 Serisi CX5535/11 Kule Tipi Fanlı Vantilatör 6.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

20 6159
Philips Cx5535/11 Eutower Fan Dark Grey 6.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 6209.00
Philips Cx5535/00 5000 Serisi Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör - Beyaz 6.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 6209.00
Philips 5000 Serisi Cx5535/00 Kule Tipi Fanlı Vantilatör Beyaz

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

23 7999.00
Philips 5000 Serisi CX5535/11 Kule Tipi Fanlı Siyah Vantilatör

Satıcı: gelenalsın

14.301,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

24 14301.00

Philips 5000 Tower Kule Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Philips 5000 Tower Kule Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Kafes Malzemesi:
Rüzgar Modu:
3 Mod

Philips 5000 Tower Kule Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Kule Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Uyku Modu Dokunmatik Panel Enerji Tasarrufu Taşıma Tutacağı Bakır Motor Çocuk Kilidi Koku Difüzyon Bölümü Zaman Ayarı 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 40 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Dönme Açısı 60 °
• Zaman Ayarı Var
• Rüzgar Modu 3 Mod

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 1048 mm
• Genişlik 310 mm
• Derinlik 310 mm
• Ağırlık 4.5 kg
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Philips 5000 Tower Kule Tipi Vantilatör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

cabir s******** Profil Resmi

3 yorum

cabir s******** [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
10 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @cabir s******** Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.