Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var

Philips CX3550 Ayaklı Vantilatör Fiyatları

PHILIPS Smart Ayaklı Vantilatör Seri 3000. Güçlü ve Son Derece Sessiz SilentWings Teknolojisi. 19 dB. 2'si 1 arada masa ve ayaklı vantilatör. Eğilebilir ve döndürülebilir. Uygulama kontrolü. 12 adet

Satıcı: Amazon.com.tr

4.309,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 4319.98
Philips 3000 Serisi Silentwings Ayaklı Fan Cx3550/01

Satıcı: indirimevi

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4299.00
Philips 3000 Serisi Silentwings Ayaklı Fan Cx3550/01

Satıcı: Elvan Çeyiz

4.310,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4310.00
Philips CX3550/01 Pedestal Fan Ayaklı Tasarım ve Güçlü Performans ile Siyah

Satıcı: indirimevi | 35 yorum

4.649,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 4649.07
Philips Dayanıklı Sessiz Güçlü Ayaklı Fan 3000 Serisi CX3550/01

Satıcı: SALMANLI

4.894,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 4894.11
Philips 3000 Serisi CX3550/01 Ayaklı Siyah Vantilatör

Satıcı: AldımGeldim

5.034,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5034.05
Philips CX3550/01 Pedestal Fan Ayaklı Tasarım ve Güçlü Performans ile Siyah

Satıcı: DigitHome | 35 yorum

5.114,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 5114.07
Philips Dayanıklı Sessiz Güçlü Ayaklı Fan 3000 Serisi CX3550/01

Satıcı: Makroreyon

5.161,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 5161.11
Philips 3000 Serisi CX3550/01 Ayaklı Vantilatör siyah

Satıcı: Digithome

5.300,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 5300.07
Weu/Eeu Pedestal Fan Dıg Black Vantilatör Cx3550/01

Satıcı: AldımGeldim

5.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5460.00
Philips 3000 Serisi CX3550/01 Ayaklı Siyah Vantilatör

Satıcı: MakroReyon

5.556,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5556.55
Philips 3000 Serisi CX3550/01 Ayaklı Vantilatör siyah

Satıcı: aldimgeldim

5.579,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 5579.07
Philips Dayanıklı Sessiz Güçlü Ayaklı Fan 3000 Serisi Cx3550/01

Satıcı: Tmall Home Design

5.641,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5641.10
Philips CX3550/01 SilentWings Air+ 3000 Serisi 16'' 2in1 Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Makroreyon

5.734,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 5734.08
Philips 3000 Serisi Cx3550/01 Ayaklı Vantilatör Siyah

Satıcı: Airyshop

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 5999.00
Philips Cx3550/01 Siyah Vantilatör 6.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 6209.00
Philips 3000 Serisi CX3550/01 Ayaklı Siyah Vantilatör

Satıcı: gelenalsın

6.920,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 6920.92
Philips 3000 Serisi Cx3550/01 Ayaklı Vantilatör Siyah

Satıcı: Gelenalsin

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

18 7499.00

Philips CX3550 Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Philips CX3550 Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Philips CX3550 Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Mobil Uygulama
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Aşağı/Yukarı Oynar Başlık Uyku Modu Enerji Tasarrufu Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 50 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Dönme Açısı 90 °
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Pervane Çapı 15.7 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik 1250 mm
• Genişlik 372 mm
• Derinlik 400 mm
• Ağırlık 6 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Philips CX3550 Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.