Raks BF 20 MX Duvar Tipi

Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Yok

Raks BF 20 MX Duvar Tipi Fiyatları

Raks Bf 20 Mx 110 W Kutu Vantilatör Duvarda Kullanım Özelliği 5 Kollu Pervane ile Güçlü Hava Akımı - Siyah

Satıcı: DİLAN OZKUL | 58 yorum

3.719,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3719.07
Raks BF20MX 110W KUTU TİPİ VANTİLATÖR

Satıcı: Deveyükü

3.559,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 3559.11
Raks BF20MX 110W KUTU TİPİ VANTİLATÖR

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

3.559,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 3559.11
Raks Siyah Raks Bf 20 Mx Kutu Vantilatör

Satıcı: trendçeyiz

4.243,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 4243.05
Raks Bf 20 Mx Kutu Vantilatör Duvarda Kullanım Özelliği 110 Watt 20inç/50cm.

Satıcı: Raks Online Satış

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4799.00
Raks 110W KUTU TİPİ VANTİLATÖR 20inç/50cm. 7 yıl garanti

Satıcı: Raks Online Satış

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4799.00
Raks BF 20 MX 110 W Kutu Vantilatör siyah

Satıcı: Medialand

5.486,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 5486.07
RAKS BF 20 MX KUTU VANTİLATÖR 110W

Satıcı: Acar Elektronik

5.519,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 5519.08
Raks Bf 20 Mx Kutu Vantilatör Duvarda Kullanım Özelliği 110 W

Satıcı: Medialand

5.663,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5673.04
RAKS BF 20 MX KUTU VANTİLATÖR 110W

Satıcı: teknodeposu

6.649,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 6649.05

Raks BF 20 MX Duvar Tipi Fiyat Geçmişi

Raks BF 20 MX Duvar Tipi Temel Özellikleri

3
Yok
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Raks BF 20 MX Duvar Tipi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Duvar Tipi Yer Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Aşağı/Yukarı Oynar Başlık Duvara Monte Edilebilme 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 110 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok
• Isınma Emniyeti Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 20 inç
• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Raks BF 20 MX Duvar Tipi İle En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Raks BF 20 MX Duvar Tipi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.