Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:

Raks BF 9 Smart Masaüstü Vantilatör Fiyatları

Raks Kutu Tipi Vantilatör 38W 3 Kollu Pervane ile Sessiz ve Güçlü Hava Akışı

Satıcı: ANBtechnology | 32 yorum

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 1599.00
Raks BF 9 SMART KUTU TİPİ VANTİLATÖR 9 İNÇ (23 cm) 38 watt

Satıcı: teknodeposu

1.470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1470.00
Raks BF 9 SMART KUTU TİPİ VANTİLATÖR 9 İNÇ (23 cm) 38 watt

Satıcı: EVKOLİK

1.471,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1471.53
Raks BF 9 MX Kutu Tip Masaüstü Vantilatör mavi-siyah

Satıcı: GÜMÜŞ_ELEKTRONİK

1.580,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 1580.07
Raks BF 9 MX Kutu Tip Masaüstü Vantilatör

Satıcı: Hesapli Depom

1.603,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 1603.48
Raks Bf9 Sabit Vantilatör Siyah Renk 2 Kademeli 5 Yıl Garantili

Satıcı: ELMAS ELEKTRİK

1.604,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 1604.40
Raks Bf 9 Mx 35 W Siyah Masaüstü Vantilatör 3 Kollu Pervane ile Sessiz Çalışma

Satıcı: Hesapli Depom | 857 yorum

1.626,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 1626.57
Raks BF 9 MX Kutu Tip Masaüstü Vantilatör mavi-siyah

Satıcı: hesaplidepom

1.626,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1626.57
Raks BF-9 Mini Masaüstü Vantilatör

Satıcı: Elmas Elektrik

1.634,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 1634.00
RAKS BF 9 MX VANTİLATÖR KUTU FAN 9 iNCH 35 W SİYAH

Satıcı: Elmas Elektrik

1.771,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 1771.10
Raks Bf 9 Smart Kutu Vantilatör

Satıcı: Elmas Elektrik

1.771,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 1771.10
Raks BF 9 MX Mini Masaüstü Vantilatör

Satıcı: İnter Teknoloji

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 1899.05

Raks BF 9 Smart Masaüstü Vantilatör Fiyat Geçmişi

Raks BF 9 Smart Masaüstü Vantilatör Temel Özellikleri

2
Yok
Pervane Çapı:

Raks BF 9 Smart Masaüstü Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Masaüstü
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Taşınabilir

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 38 W
• Hız Kademe Sayısı 2
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 9 inç
• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Mavi Kırmızı

Raks BF 9 Smart Masaüstü Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.