Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EVKOLİK | 35 yorum
13.799,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 13799.08 Raks Boreas 130 Hava Soğutucu 10 Lt KırmızıSatıcı: Medialand
13.949,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 13959 RAKS BOREAS 130 HAVA SOĞUTUCU 10 LT KIRMIZISatıcı: Evkolik
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 14999.00 Raks Boreas 130 Ayaklı Hava Soğutucu Kırmızı 130 Watt 10 Litre (lt) Büyük Boy(klima Değil)Satıcı: EVKOLİK
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önceki fiyat
4 14999.00