Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Isınma Emniyeti:
Var
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Kafes Malzemesi:

Raks CF 16 MX Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Raks Cf 16 Mx Tavan Vantilatörü 50 Watt

Satıcı: teknodeposu

2.942,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2942.72
Raks Cf 16 Mx Orbit Tavan Vantilatörü

Satıcı: Teknodeposu

2.964,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2964.60
Raks Cf16mx 16" Tavan Vantilatörü 50 W - 3 Kademeli Hız - 40 Cm 16 İnç

Satıcı: Etinova

2.972,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2972.60
Raks Cf 16 Mx Tavan Vantilatörü 50 Watt

Satıcı: Etinova

2.981,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 2981.50
Raks CF16MX 16" Orbit Tavan VantilatörüBeyaz

Satıcı: Gönder Gönder Gelsin

3.000,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 3000.95
Raks CF16MX 16" Tavan Vantilatörü 50 W-3 kademeli Hız-40 cm 16 inç (Beyaz)

Satıcı: ETİNOVA

3.071,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3071.28
Raks CF16MX 16" Orbit Tavan Vantilatörü beyaz

Satıcı: Etinova

3.115,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3115.50
Raks Cf 16 Mx Vantilatör Cf 16 Mx 50 Watt Tavan Vantırator

Satıcı: teknodeposu

3.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3189.00
Raks Cf 16 Mx Vantilatör Cf 16 Mx 50 Watt Tavan Vantırator

Satıcı: Raks Online Satış

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3199.00
Raks Cf 16 Mx Tavan Vantilatör 50W-G830 - Beyaz

Satıcı: Musullu Elektronik

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 3290.00
Raks Cf 16 Mx Vantilatör Cf 16 Mx 50 Watt Tavan Vantırator - Beyaz

Satıcı: Musullu Elektronik | 1 yorum

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 saat önce

11 3290.00
Raks CF16MX 16" Tavan Vantilatörü 50 W-3 kademeli Hız-40 cm 16 inç (Beyaz)

Satıcı: Tetamio

3.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3350.00
Raks CF16MX 16" Orbit Tavan Vantilatörü beyaz

Satıcı: acar_elektronik

3.533,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 3533.07
Raks Cf 16 Mx Tavan tipi Vantilatör

Satıcı: Acar Elektronik

3.679,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 3679.08

Raks CF 16 MX Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Raks CF 16 MX Tavan Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Var
Yok
Var

Raks CF 16 MX Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 50 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Dönme Açısı 360 °
• Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz

Raks CF 16 MX Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.