Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Kafes Malzemesi:

Raks DF 16 MX Masaüstü Vantilatör Fiyatları

Raks Df 16 Mx Masa Üstü Vantilatör

Satıcı: tektik27 | 309 yorum

2.464,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2464.50
Raks Df 16 Mx Masa Üstü Vantilatör

Satıcı: Easy Shopping | 309 yorum

2.487,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 2487.75
Raks Df 16 Mx Masaüstü Vantilatör

Satıcı: Teknodeposu

2.540,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2540.10
Raks DF 16 MX Masaüstü Vantilatör

Satıcı: teknodeposu

2.771,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 2771.46
Raks DF16 MX Masa Üstü Vantilatör 60 Watt Zaman Ayarlı 16 İnç/40 Cm. Bakır Motor 7 Yıl Garanti

Satıcı: teknodeposu

2.814,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2814.00
Raks DF16 MX Masa Üstü Vantilatör 60 Watt Zaman Ayarlı 16 İnç/40 Cm. Bakır Motor 7 Yıl Garanti

Satıcı: Easy Shopping

2.816,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2816.55
Raks Df 16 Mx Masa Üstü Vantilatör

Satıcı: Harika Mağaza

3.199,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3199.90
Raks DF 16 MX Masaüstü Vantilatör

Satıcı: evkolik

3.203,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 3203.11
Raks DF16MX 16" Masa Tipi Vantilatör beyaz

Satıcı: teknodeposu

3.206,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 3206.64
Raks DF16MX 16" Masa Tipi Vantilatör beyaz

Satıcı: acar_elektronik

3.254,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 3254.99
Raks DF 16 MX Beyaz 40 Cm Masaüstü Vantilatör

Satıcı: teknodeposu

3.419,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 3419.05
Raks Df 16 Mx Masa Üstü Vantilatör

Satıcı: Medialand

3.455,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 3465.04
Raks DF 16 MX Beyaz 40 Cm Masaüstü Vantilatör

Satıcı: Acar Elektronik

3.679,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 3679.08

Raks DF 16 MX Masaüstü Vantilatör Fiyat Geçmişi

Raks DF 16 MX Masaüstü Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Pervane Çapı:

Raks DF 16 MX Masaüstü Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Masaüstü
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Aşağı/Yukarı Oynar Başlık 5 Kanatlı Plastik Pervane

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 65 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Pervane Çapı 16 inç
• Renk Seçenekleri Beyaz

Raks DF 16 MX Masaüstü Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.