Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Yok
Pervane Çapı:

Raks PF 32 Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Raks Pf-32 Dekoratif Tavan Vantilatör 6 Kanatlı - Açık Kahverengi

Satıcı: City Store | 95 yorum

5.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 5900.00
Raks Pf-32 Dekoratif Tavan Vantilatör 6 Kanatlı - Koyu Kahverengi

Satıcı: City Store | 45 yorum

6.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 6050.00
RAKS PF 32 AÇIK KAHVERENGİ Tavan Vantilatörü

Satıcı: evkolik

6.229,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 6229.11
RAKS PF 32 KOYU KAHVERENGİ Tavan Vantilatörü

Satıcı: evkolik

6.229,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 6229.11
Raks Pf 32 Koyu Kahverengi Tavan Vantilatörü

Satıcı: Evkolik

6.299,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6299.10
Raks Pf 32 Açık Kahverengi Tavan Vantilatörü

Satıcı: Evkolik

6.299,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6299.10
Raks PF-32 Dekoratif 32" 6 Kanatlı İpli Tavan Vantilatörü koyu-kahverengi

Satıcı: tlgstore

6.323,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 6323.07
Raks PF-32 Dekoratif 32" 6 Kanatlı İpli Tavan Vantilatörü koyu-kahverengi

Satıcı: Medialand

6.509,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 6509.07
Raks Pf-32 Dekoratif Lambalı Tavan Vantilatörü (6 KANATLI PERVANE) Ipli Kontrol

Satıcı: EVKOLİK

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6599.00
Raks Pf32-dekoratif Tavan Vantilatörü

Satıcı: EVKOLİK

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6599.00
RAKS PF 32 DEKORATİF Tavan Vantilatörü AÇIK KAHVERENGİ

Satıcı: Medialand

6.719,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 6729.04
RAKS PF 32 DEKORATİF Tavan Vantilatörü KOYU KAHVERENGİ

Satıcı: Medialand

6.719,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 6729.04

Raks PF 32 Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Raks PF 32 Tavan Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok

Raks PF 32 Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler Aydınlatıcı Lamba Çift Yönlü Motor 3 Kademeli Çekme Zincirli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 55 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 32 inç
• Renk Seçenekleri Kahverengi

Raks PF 32 Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.