Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var

Raks SF 16 Trio Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Raks Sf16trio 55W 3 Fonksiyonlu Ayaklı, Duvar Ve Masa Vantilatörü Siyah

Satıcı: Etinova

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1999.00
Raks SF16 TRIO 3in1 Ayaklı Vantilatör

Satıcı: NewTrendd

2.023,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2023.08
Raks Sf16 Trıo 3İn1 Ayaklı Vantilatör

Satıcı: moc center

2.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2275.00
Raks Sf16trio 55w 3 Fonksiyonlu Ayaklı, Duvar Ve Masa Vantilatörü

Satıcı: Etinova

2.447,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 2447.50
Raks Sf 16 Trio Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Birtopal | 3 yorum

2.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 2490.00
Raks Sf 16 Trio 55w 3 Fonksiyonlu Ayaklı, Duvar Ve Masa Vantilatörü

Satıcı: teknodeposu

2.522,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2522.00
Raks Sf 16 Trio 55w 3 Fonksiyonlu Ayaklı, Duvar Ve Masa Vantilatörü

Satıcı: Easy Shopping

2.523,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2523.51
Raks Sf16trio 55w 3 Fonksiyonlu Ayaklı, Duvar Ve Masa Vantilatörü siyah

Satıcı: Etinova

2.557,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 2557.50
Raks Sf16trio 55w 3 Fonksiyonlu Ayaklı, Duvar Ve Masa Vantilatörü

Satıcı: Deveyükü

2.669,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 2669.11
Raks Sf16trio 55w 3 Fonksiyonlu Ayaklı, Duvar Ve Masa Vantilatörü siyah

Satıcı: Evnovi

2.687,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 2687.70
Raks SF16 TRIO 3in1 Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Deve Yükü

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2849.05
SF16 Trio 3in1 Ayaklı Vantilatör

Satıcı: URZ Dayanıklı Tüketim Malları | 1 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 2999.00

Raks SF 16 Trio Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Raks SF 16 Trio Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Zaman Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Raks SF 16 Trio Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Aşağı/Yukarı Oynar Başlık 3 Ayrı Kullanım Şekli 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 55 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok
• Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Pervane Çapı 16 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik 1400 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Raks SF 16 Trio Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.