Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var

Raks SFM 20 SA Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Raks Sfm 20 Sa Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: Liman Beyaz Eşya

4.988,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 4988.60
Raks Sfm 20 Sa Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: RAMSA DTM

5.687,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 5687.50
Raks Sfm 20 Sa Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: BÜYÜK ARISOY TİCARET | 11 yorum

5.951,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 5951.07
Raks Sfm 20 Sa Sanayi Tipi Vantilatör - Gri

Satıcı: BÜYÜK ARISOY TİCARET | 62 yorum

6.044,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 6044.07
Raks SFM 20 SA Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör siyah

Satıcı: buyukarısoy

6.509,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 6509.07
kiremitavm Raks Sfm20sa Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: MEP Enerji

6.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 6800.00
Raks Sfm 20 Power Sa Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör 130w-u650

Satıcı: EVKOLİK

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 7999.00
Raks SFM 20 SA Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör siyah

Satıcı: ŞENGÖRELEKTRİK

8.137,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 8137.50
Raks Sfm 20 Sa 130Watt Sanayi Tipi Vantilatör

Satıcı: evkolik

8.276,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 8276.11
RAKS SFM 20 SA Sanayi Tipi Vantilatör

Satıcı: Medialand

8.927,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 8937.04

Raks SFM 20 SA Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Raks SFM 20 SA Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Raks SFM 20 SA Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Alüminyum Pervane

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 130 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Pervane Çapı 20 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik 1700 mm
• Renk Seçenekleri Kırmızı

Raks SFM 20 SA Ayaklı Vantilatör İle En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Raks SFM 20 SA Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.