Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
4
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Var
Isınma Emniyeti:
Var
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var

Raks Teos Plus Kule Tipi Vantilatör Fiyatları

Raks Teos Plus Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör

Satıcı: KLASEVİM

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 4999.00
Raks Teos Plus Kule Tipi Vantilatör 90 W Güçlü Turbo Pervane İle Yüksek Performans

Satıcı: New Trend1

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

2 5299.00
Raks Teos Plus Kule Tipi Uzaktan Kumandalı Vantilatör siyah

Satıcı: Dossimo

5.765,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 5765.07
Raks Teos Plus Beyaz Kule Tipi Vantilatör

Satıcı: New Trend

6.318,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 6318.11
Raks Teos Plus Kule Tipi Uzaktan Kumandalı Vantilatör

Satıcı: Hausport

6.408,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6408.43
Raks Teos Plus Kule Tipi Uzaktan Kumandalı Vantilatör 90W

Satıcı: Hausport

6.584,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 6584.22
Raks Teos Plus Kule tipi vantilatör

Satıcı: Hausport

6.785,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 6785.85
Raks Teos Plus Kule Tipi Uzaktan Kumandalı Dokunmatik Ekranlı Vantilatör 90 Watt 7 Yıl Garantili

Satıcı: teknodeposu

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 7399.00
Raks Teos Plus Kule Tipi Uzaktan Kumandalı Vantilatör Siyah siyah

Satıcı: Medialand

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 9299.07
Raks Teos Plus Uzaktan Kumandalı Beyaz Kule Tipi Vantilatör

Satıcı: teknodeposu

9.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 9499.05
Raks Teos Plus Kule Tipi Uzaktan Kumandalı Dokunmatik Ekranlı Vantilatör 90 Watt 7 Yıl Garantili

Satıcı: EVKOLİK

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 9599.00

Raks Teos Plus Kule Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Raks Teos Plus Kule Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

4
2
Var
Yok
Var
Zaman Ayarı:
Var
Kafes Malzemesi:

Raks Teos Plus Kule Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Kule Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Var
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Uyku Modu Dokunmatik Panel Enerji Tasarrufu Taşıma Tutacağı Koku Özelliği Oda Sıcaklığı Göstergesi Aşağı/Yukarı Ayarlanabilir Izgara LED Ekran Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 90 W
• Hız Kademe Sayısı 4
• Dönme Açısı 80 °
• Zaman Ayarı Var
• Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 830 mm
• Genişlik 290 mm
• Derinlik 250 mm
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Raks Teos Plus Kule Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.