Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
Isınma Emniyeti:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Raks WF 30 SA Duvar Tipi Vantilatör Fiyatları

Raks Wf30sa 250W 30 Inc Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: Derkashop

10.414,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 10414.00
Raks Wf30SA Sanayi Tipi 30inç./75cm. Duvar Vantilatörü 285 Watt

Satıcı: Raks Online Satış

10.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 10900.00
Raks Wf30SA Sanayi Tipi 30inç./75cm. Duvar Vantilatörü 285 Watt

Satıcı: Raks Online Satış

10.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 10900.00
Raks Wf 30 Sa 250 Watt Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü Büyük Boy (30'') 75Cm Alüminyum Pervane

Satıcı: evkolik

11.213,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 11213.11
Raks Wf 30 Sa 250 Watt Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü 30 inch Alüminyum Pervane ile Yüksek Performans

Satıcı: Musullu Elektronik | 21 yorum

11.335,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 11335.10
Raks WF 30 SA 250 W 30" Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü siyah

Satıcı: acar_elektronik

11.391,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 11391.57
Raks Wf 30 Sa Duvar Tipi Sanayi Vantilatörü

Satıcı: Evkolik

11.465,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 11465.10
Raks Kraus Wf 30 Sa Sanayi Tipi Duvar Vantilatör

Satıcı: EVKOLİK | 14 yorum

11.717,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 11717.07
Raks WF 30 SA 250 W 30" Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü siyah

Satıcı: Medialand

11.717,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 11717.07
RAKS WF-30SA SANAYİİ TİPİ DUVAR VANTİLATÖRÜ

Satıcı: ŞENGÖR ELEKTRİK

12.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 12459.00

Raks WF 30 SA Duvar Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Raks WF 30 SA Duvar Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Var

Raks WF 30 SA Duvar Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 250 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Pervane Çapı 30 inç
• Renk Seçenekleri Siyah

Raks WF 30 SA Duvar Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.