Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Yok

Rubenis RBS-20 Plus Pro Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Rubenis Rbs-20 Plus Pro 130 Watt Sanayi Tipi Vantilatör Geniş Salınım Açısı ve Ayarlanabilir Hız

Satıcı: HYM GROUP | 169 yorum

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 2300.00
Rubenis Rbs-20Plus Pro 130 Watt Rbs20pro

Satıcı: 1d3k

2.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2225.00
Rubenis RBS20 Plus Pro 1000 Sanayi Vantilatör 18 İnç

Satıcı: NewTrendd

2.391,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2391.08
Rubenis RBS20 Plus Pro 1000 Sanayi Vantilatör

Satıcı: 1d3k

2.447,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 2447.50
Rubenis RBS20 Plus Pro 1000 Sanayi Vantilatör 18 İnç

Satıcı: DE-KA

2.612,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2612.50
Rubenis Rbs-20 Plus Pro 130 Watt Sanayi Tipi Vantilatör

Satıcı: İNDİRİM GELSİN

2.629,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2629.90
Rubenis RBS20 Plus Pro 1000 Sanayi Vantilatör

Satıcı: Evcimo Home

2.669,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 2669.11
Rubenis RBS-20PLUS PRO Sanayi Tipi Vantilatör |3 Kademeli Güç|Metal Gövde|135W|7500 m³/h Hava Debisi

Satıcı: Toptancı Amca

2.899,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2899.90
Rbs-20 Plus Pro, 18 Inch (46CM) 130W Sanayi Tipi Vantilatör - Siyah

Satıcı: Zeki Elektronik

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 3499.00
Rubenis SANAYİ TİPİ VANTİLATÖR

Satıcı: RYS GROUP

3.528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 3528.00
Rubenis RBS-20 Plus Pro 130 Watt Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: FİLBEY

3.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 3900.00

Rubenis RBS-20 Plus Pro Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Rubenis RBS-20 Plus Pro Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Yok
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Rubenis RBS-20 Plus Pro Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Metal Pervane Duvara Monte Edilebilme 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 130 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok
• Isınma Emniyeti Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 18 inç
• Renk Seçenekleri Gümüş

Rubenis RBS-20 Plus Pro Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.