Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Pervane Çapı:

Rubenis RBS-700 Ayaklı Vantilatör Fiyatları

RUBENIS RBS-700 PLUS 30 INCH KUMANDALI AYAKLI SANAYİ TIPİ VANTİLATÖR

Satıcı: BikeSpor

5.973,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 5973.67
RUBENIS RBS-700 PLUS 30 INCH KUMANDALI AYAKLI SANAYİ TIPİ VANTİLATÖR

Satıcı: Velesbitcim

5.973,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 5973.67
Rubenis RBS700 76 CM Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör siyah

Satıcı: toptanampul

6.435,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 6435.60
Rubenis 220 W Sanayi Tipi Uzaktan Kumandalı Ayaklı Vantilatör 30 Inch (76 Cm) RBS-700 Plus

Satıcı: toptanampul | 7 yorum

6.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 6550.00
Rubenis RBS700 30 INCH 76CM SANAYI TIPI AYAKLI VANTİLATÖR SİYAH

Satıcı: toptanampul

6.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6800.00
Rubenis RBS700 220 W Güçlü Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör 76 cm Geniş Salınım Açısı ile

Satıcı: toptanampul | 17 yorum

7.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 7000.00
Rubenis Rbs700 Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör 30 İnç

Satıcı: toptanampul | 8 yorum

7.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7100.00
Rubenis RBS-700 Plus Ayaklı Vantilatör Beyaz

Satıcı: İXQR PAZARLAMA

7.314,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 7314.05
Rubenis Rbs-700 Plus 30" 76 CM Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör siyah

Satıcı: toptanampul

7.346,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 7346.07
Rubenis RBS-700 Plus Ayaklı Vantilatör Beyaz

Satıcı: Toptanampul

7.487,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 7487.04

Rubenis RBS-700 Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Rubenis RBS-700 Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var

Rubenis RBS-700 Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Yükseklik 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 220 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 30 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Renk Seçenekleri Siyah

Rubenis RBS-700 Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.