Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Rubenis RBSR-90 Duvar Tipi Vantilatör Fiyatları

Rubenis Rbsr-90 26" Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: KABLO TOPTAN

5.824,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 5824.50
Rubenis Rbsr-90 Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: KABLO TOPTAN

5.824,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5824.90
Rubenis Rbsr-90 Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: toptanampul

5.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5920.00
Rubenis Rbsr 90 Plus Uzaktan Kumandalı 26" ( 66 Cm ) Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: toptanampul

6.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6100.00
Rubenis Rbsr-90 Plus Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü - Siyah

Satıcı: toptanampul

6.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 6300.00
Rubenis Rbsr-90 Plus 26" Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü Siyah siyah

Satıcı: yuceellerelektrik1

6.324,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 6324.00
Rubenis RBSR90 66 CM Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü siyah

Satıcı: toptanampul

6.370,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 6370.50
Rubenis Rbsr-90 Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: VEM STORE

6.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 6480.00
Rubenis RBSR-90 Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: Toptanampul

6.508,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6508.80
Rubenis RBSR-90 Plus Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: İXQR PAZARLAMA

6.597,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6597.75

Rubenis RBSR-90 Duvar Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Rubenis RBSR-90 Duvar Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var

Rubenis RBSR-90 Duvar Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Metal Pervane 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 180 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 26 inç
• Renk Seçenekleri Siyah

Rubenis RBSR-90 Duvar Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.