Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Rubenis RBSR-95 Duvar Tipi Vantilatör Fiyatları

Rubenis RBSR-95 Plus Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: İXQR PAZARLAMA

6.021,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 6021.10
Rubenis Rbsr-95 Plus 30"(76 Cm) Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü (Uzaktan Kumandalı)

Satıcı: KABLO TOPTAN

6.087,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 6087.90
Rubenis RBSR95 30" 76 CM Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü siyah

Satıcı: toptanampul

6.184,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 6184.50
Rubenis Rbsr-95 Plus 30"(76 Cm) Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü (Uzaktan Kumandalı)

Satıcı: Toptanampul

6.233,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 6233.50
Rubenis Rbsr 95 Sanayi Tipi Duvar Vantilatör 76 Cm

Satıcı: toptanampul

6.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 6380.00
Rubenis Rbsr 95 Sanayi Tipi Duvar Vantilatör 76 Cm

Satıcı: Ariasos

6.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 6410.00
Rubenis RBSR95 76 CM Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü siyah

Satıcı: toptanampul

6.416,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 6416.07
Rubenis RBSR-95 Plus Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: İXQR PAZARLAMA

6.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 6460.00
Rubenis Rbsr-95 30" Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü 180 W Güçlü Metal Yapı ile Yüksek Performans

Satıcı: VEM STORE

6.585,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 6585.00
Rubenis Rbsr-95 30 Inch (76 Cm) Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: toptanampul

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 7500.00

Rubenis RBSR-95 Duvar Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Rubenis RBSR-95 Duvar Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var

Rubenis RBSR-95 Duvar Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Zaman Ayarı 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 180 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 30 inç
• Renk Seçenekleri Siyah

Rubenis RBSR-95 Duvar Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.