Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
5
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Kafes Malzemesi:

Shark FlexBreeze ProMist Masaüstü Vantilatör Fiyatları

Shark Flexbreeze Promist Taşınabilir Buharlı Fan – Iç ve Dış Mekan Uyumlu, Siyah

Satıcı: SharkNinja Türkiye | 23 yorum

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 14999.00
Shark Flexbreeze Promist Taşınabilir Buharlı Fan – Iç ve Dış Mekan Uyumlu, Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 23 yorum

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 14999.00
Shark FlexBreeze ProMist Taşınabilir Buharlı Fan – İç ve Dış Mekan Uyumlu, Siyah

Satıcı: SharkNinja Türkiye

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 14999.00
Shark FlexBreeze ProMist Taşınabilir Buharlı Fan – İç ve Dış Mekan Uyumlu, Beyaz

Satıcı: SharkNinja Türkiye

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 14999.00
Shark Flexbreeze Promist FA300EU Taşınabilir Buharlı Fan beyaz

Satıcı: n11

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 14999.00
Shark Flexbreeze Promist FA300EU Taşınabilir Buharlı Fan siyah

Satıcı: n11

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 14999.00
Shark FlexBreeze ProMist Taşınabilir Buharlı Fan İç ve Dış Mekan Uyumlu, Siyah 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 14999.00
FlexBreeze ProMist Siyah İç ve Dış Mekan Uyumlu Taşınabilir Buharlı Fan 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 14999.00
Shark FlexBreeze ProMist Taşınabilir Buharlı Fan İç ve Dış Mekan Uyumlu, Beyaz 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 14999.00
Shark Flexbreeze Promist Taşınabilir Buharlı Fan – Iç ve Dış Mekan Uyumlu, Siyah

Satıcı: MELİENTE

16.733,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 16733.00
Shark Flexbreeze Pro Mist Beyaz Buharlı Vantilatör 15 Saat Şarjlı Kablosuz Kullanım 20M Etkili 5 Hız Ayarı Hibrit Ayaklı Masaüstü Dış Mekan Fanı

Satıcı: Bizegel

24.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 24570.00
Shark Flexbreeze Promist Taşınabilir Buharlı Fan – İç Ve Dış Mekan Uyumlu, Siyah Fa300Eu

Satıcı: Toy Fox

26.877,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 26877.10
Shark Flexbreeze Promist Taşınabilir Buharlı Fan-İç Ve Dış Mekan Uyumlu, Siyah Fa300Eu

Satıcı: Toy Fox

33.553,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

13 33563

Shark FlexBreeze ProMist Masaüstü Vantilatör Fiyat Geçmişi

Shark FlexBreeze ProMist Masaüstü Vantilatör Temel Özellikleri

5
2
Yok
Var

Shark FlexBreeze ProMist Masaüstü Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Masaüstü
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Buhar Fonksiyonu Aşağı/Yukarı Oynar Başlık Taşıma Tutacağı IPX5 Koruma UV Koruma

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 36 W
• Hız Kademe Sayısı 5
• Dönme Açısı 180 °

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik 930 mm
• Genişlik 350 mm
• Derinlik 350 mm
• Ağırlık 7 kg
• Renk Seçenekleri Gri Antrasit

Shark FlexBreeze ProMist Masaüstü Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.