Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
10
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Kafes Malzemesi:

Shark TurboBlade Kule Tipi Vantilatör Fiyatları

Shark Turboblade TF200SEUWH Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan beyaz

Satıcı: mediamarkt

14.415,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 14415.00
Shark TurboBlade Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan gri

Satıcı: mediamarkt

14.415,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 14415.00
Shark TurboBlade Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan– Gri TF200SEU

Satıcı: Amazon.com.tr

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 15009
Shark Turboblade Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan Beyaz

Satıcı: SharkNinja Türkiye

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 14999.00
Shark Turboblade Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan– Gri - Siyah

Satıcı: Hepsiburada

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 14999.00
Shark TurboBlade Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan Gri 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 14999.00
Shark TurboBlade Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan Beyaz 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 14999.00
Shark TurboBlade Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan– Beyaz

Satıcı: SharkNinja Türkiye

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 14999.00
NINJA Shark TurboBlade Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan– Gri

Satıcı: SharkNinja Türkiye

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 14999.00
Shark TurboBlade Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan - Beyaz

Satıcı: Pazarama

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 14999.00
Shark TurboBlade Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan - Gri

Satıcı: Pazarama

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

11 14999.00
Shark TurboBlade Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan Beyaz 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 14999.00
TurboBlade Beyaz Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

13 15009
Shark TurboBlade Cool + Heat (Çift Fonksiyonlu Vantilatör ve Isıtıcı)

Satıcı: Amazon.com.tr

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

14 20009
Shark Turboblade Çok Yönlü Yüksek Hızlı Serinletici Fan– Beyaz

Satıcı: Bizegel

23.558,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 23558.10

Shark TurboBlade Kule Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Shark TurboBlade Kule Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

10
Yok
Var

Shark TurboBlade Kule Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Kule Tipi
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Ayarlanabilir Başlık Dijital Kontrol Paneli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 92 W
• Hız Kademe Sayısı 10
• Dönme Açısı 180 °

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Shark TurboBlade Kule Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.