Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:

Sinbo SF-6792 Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Sinbo SF-6792 Ayaklı Vantilatör - Siyah - 130 Watt

Satıcı: Pekdemir Süpermarket | 11 yorum

2.092,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 2092.41
Sinbo SF-6792 AYAKLI VANTİLATÖR

Satıcı: Dossimo

2.087,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 2087.13
Sinbo Sf-6792 Ayaklı Vantilatör 20 İnç 130W Endüstriyel Fan 3 Kademeli Sessiz Güçlü 360 Ayarlanabilir

Satıcı: PEKDEMİR SÜPERMARKET

2.127,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2127.10
Sinbo SF-6792 AYAKLI VANTİLATÖR

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

2.127,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 2127.10
Sinbo SF-6792 Ayaklı Vantilatör - Siyah - 130 Watt

Satıcı: Venüs Tr Global | 11 yorum

2.232,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 2232.00
Sinbo SF-6792 AYAKLI VANTİLATÖR

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.254,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 2254.43
Sinbo SF- Ayaklı Vantilatör 20 İnç 130W Endüstriyel Fan 3 Kademeli Sessiz Güçlü 360 Ayarlanabilir

Satıcı: DEKOSTAR

2.275,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2275.72
Sinbo Sf-6792 Ayaklı Vantilatör 20 İnç 130W Endüstriyel Fan 3 Kademeli Sessiz Güçlü 360 Ayarlanabilir

Satıcı: DEKOSTAR

2.300,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2300.10
Sinbo SF-6792 AYAKLI VANTİLATÖR

Satıcı: DEKOSTAR

2.331,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2331.32
Sinbo SF-6792 Ayaklı Vantilatör 20 İnç 130W Endüstriyel Fan 3 Kademeli Sessiz Güçlü 360 Ayarlanabili

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

2.877,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2887.9
Sinbo SF-6792 AYAKLI VANTİLATÖR

Satıcı: Etinova

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 2999.00

Sinbo SF-6792 Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Sinbo SF-6792 Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Yok
Pervane Çapı:

Sinbo SF-6792 Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Metal Pervane Sanayi Tipi Aşağı/Yukarı Oynar Başlık

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 130 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 20 inç
• Renk Seçenekleri Siyah

Sinbo SF-6792 Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.