Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:

Sinbo SF-7701 Masaüstü Vantilatör Fiyatları

Sinbo SF-7701 Buharsız Masaüstü Fan 240 W Yüksek Performans ve Ayarlanabilir Hız

Satıcı: SinAL | 12 yorum

1.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 1089.00
Sinbo SF- Sessiz Mini Vantilatör Aroma Terapi Koku Yuvalı Otomatik Salınımlı Masaüstü Fan

Satıcı: SinAL

1.027,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1027.41
Sinbo SF- Sessiz Mini Vantilatör Aroma Terapi Koku Yuvalı Otomatik Salınımlı Masaüstü Fan

Satıcı: BESA MUTFAK EV GEREÇLERİ

1.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1045.00
Sinbo SF-7701 Buharsız Masaüstü Fan 240 W Yüksek Performans ve Ayarlanabilir Hız

Satıcı: KAVRAN HOME | 12 yorum

1.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 1160.00
Sinbo Sf-7701 Buharsız Masaüstü Fan 240 W Yüksek Performans Ve Ayarlanabilir Hız

Satıcı: KAVRAN HOME

1.201,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1201.50
Sinbo SF-7701 Masaüstü Fan – 3 Kademeli Hız, Kompakt Tasarım, 25W Enerji Tasarruflu Motor, 90° Ayarlanabilir Başlık (Gri)

Satıcı: DoganBazaarTR

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

6 1509
Sinbo SF-7701 MASAÜSTÜ FAN

Satıcı: doganbazaar

1.779,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1779.11
SİNBO SF-7701 MASAÜSTÜ VANTİLATÖR FAN KOYU GRİ

Satıcı: doganbazaar

1.779,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 1779.11
Sinbo Sf-7701 Masaüstü Vantilatör Fan Koyu Gri

Satıcı: DoğanBazaar

1.819,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1819.10

Sinbo SF-7701 Masaüstü Vantilatör Fiyat Geçmişi

Sinbo SF-7701 Masaüstü Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Yok

Sinbo SF-7701 Masaüstü Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Masaüstü
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Aşağı/Yukarı Oynar Başlık Duvara Monte Edilebilme Koku Difüzyon Bölümü

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 25 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz

Sinbo SF-7701 Masaüstü Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.