Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var

Sinbo SF-7702 Masaüstü Vantilatör Fiyatları

Sinbo SF-7702 Uzaktan Kumandalı Sessiz Mini Vantilatör Aroma Terapi Koku Yuvalı Otomatik Salınımlı

Satıcı: FırsatDünyası

1.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 1439
Sinbo Sf-7702 Masaüstü Kumandalı Fan

Satıcı: FırsatDünyası

1.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1329.00
Sinbo Sf-7702 Uzaktan Kumandalı Sessiz Mini Vantilatör Aroma Terapi Koku Yuvalı Otomatik Salınımlı

Satıcı: FırsatDünyası

1.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1329.00
Sinbo SF-7702 MASAÜSTÜ KUMANDALI FAN

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.336,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 1336.72
Sinbo SF-7702 Uzaktan Kumandalı Sessiz Mini Vantilatör Aroma Terapi Koku Yuvalı Otomatik Salınımlı

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.351,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1351.91
Sinbo SF-7702 Uzaktan Kumandalı Sessiz Mini Vantilatör Aroma Terapi Koku Yuvalı Otomatik Salınımlı

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.376,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 1376.55
Sinbo SF-7702 Uzaktan Kumandalı Sessiz Mini Vantilatör Aroma Terapi Koku Yuvalı Otomatik Salınımlı Masaüstü Fan - Beyaz

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.487,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 1487.07
Sinbo SF-7702 Uzaktan Kumandalı Sessiz Mini Vantilatör Aroma Terapi Koku Yuvalı Otomatik Salınımlı Masaüstü Fan - Krem

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.487,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 1487.07
Sinbo Sf-7702 Masaüstü Kumandalı Fan beyaz

Satıcı: firsatdunyasii

1.487,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 1487.07

Sinbo SF-7702 Masaüstü Vantilatör Fiyat Geçmişi

Sinbo SF-7702 Masaüstü Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Sinbo SF-7702 Masaüstü Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Masaüstü
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Aşağı/Yukarı Oynar Başlık Dokunmatik Panel Duvara Monte Edilebilme Koku Difüzyon Bölümü LED Ekran Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 25 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Pervane Çapı 18.5 inç
• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz

Sinbo SF-7702 Masaüstü Vantilatör İle En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Sinbo SF-7702 Masaüstü Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.