Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Kafes Malzemesi:

Skytech STF-1860 Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Skytech Stf 1860 18'' Ayaklı Vantilatör

Satıcı: 1d3k

1.691,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1691.00
Skytech Stf-1860 18" Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: BAŞARAN LED TV DÜNYASI

1.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1780.00
SKYTECH STF 1860 18'' AYAKLI VANTİLATÖR

Satıcı: 1d3k

1.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 1869.00
Skytech STF-1860 18" Ayaklı Vantilatör, Siyah Renk, Geniş Çap ve Yüksek Performans

Satıcı: BASARANLEDTVDÜNYASI | 516 yorum

2.129,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 2129.70
Skytech STF 1860 Ayaklı Vanti̇latör siyah

Satıcı: 1d3k

2.232,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 2232.50
Skytech STF 1860 Ayaklı Vanti̇latör siyah

Satıcı: silverteknoloji

2.232,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 2232.50
Skytech STF 1860 Ayaklı Vanti̇latör

Satıcı: DE-KA

2.327,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2327.50
Skytech Ayaklı Vantilatör-Skytech Stf-1860 Sanayi Tipi 18'

Satıcı: EFEFARUKAVM

3.199,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 sn önce

8 3199.63
Skytech 3 Kademeli Hız, 3 Kanatlı Metal Pervane Sessiz Çalışma, Sanayi Tipi 18', Ayaklı Vantilatör STF - 1860

Satıcı: Evi Kur

3.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 3229.00
Skytech STF 1860 Ayaklı Vanti̇latör

Satıcı: EFE FARUK AVM

3.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 3490.00

Skytech STF-1860 Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Skytech STF-1860 Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Pervane Çapı:

Skytech STF-1860 Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Aşağı/Yukarı Oynar Başlık

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 55 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 18 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik 1400 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Skytech STF-1860 Ayaklı Vantilatör İle En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Skytech STF-1860 Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.