Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Pervane Çapı:

Sunday Ilgaz Ayaklı Vantilatör Fiyatları

SUNDAY Ilgaz Ayaklı Vantilatör 16'' Beyaz

Satıcı: GOLDAVM

1.113,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1113.75
AKILLIELMA SUNDAY ILGAZ AYAKLI VANTİLATÖR 16'' BEYAZ

Satıcı: DURMUŞOĞLU DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1199.00
Sunday Ilgaz Plus 16" 55W 5 Kanat 3 Kademe Hız Vantilatör

Satıcı: TedarikzoneTR | 2 yorum

1.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 1259.00
Sunday Ilgaz Ayaklı Vantilatör 16'' Siyah

Satıcı: Biggshop

1.365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1365.00
Sunday Ilgaz Ayaklı Vantilatör 16'' Beyaz

Satıcı: Biggshop

1.365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1365.00
Sunday Ilgaz Ayaklı Vantilatör 16'' Beyaz beyaz

Satıcı: BiggShop

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 1395.00
Itımat Sunday Ilgaz Plus 16 Ayaklı 5 Kanatlı Vantilatör siyah

Satıcı: BiggShop | 6 yorum

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 1395.00
Sunday Ilgaz Ayaklı Vantilatör 16'' Beyaz

Satıcı: BiggShop | 1 yorum

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 1500.00
SUNDAY ILGAZ AYAKLI VANTİLATÖR 16'' SİYAH

Satıcı: Akıllıelma

1.557,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 1557.50
SUNDAY ILGAZ AYAKLI VANTİLATÖR 16'' SİYAH

Satıcı: Hepsibende

1.604,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 1604.40
SUNDAY ILGAZ AYAKLI VANTİLATÖR 16'' BEYAZ

Satıcı: Hepsibende

1.604,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 1604.40
ITIMAT SUNDAY ILGAZ PLUS 16 AYAKLI VANTILATOR

Satıcı: Biggshop

1.610,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 1610.01
Sunday Ilgaz Ayaklı Vantilatör 16'' Beyaz

Satıcı: Biggshop

1.610,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 1610.01

Sunday Ilgaz Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Sunday Ilgaz Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

2
Yok
Var

Sunday Ilgaz Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Diğer Özellikler 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Pervane Çapı 16 inç
• Renk Seçenekleri Beyaz

Sunday Ilgaz Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.