Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Pervane Çapı:

Taflan D52018 Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Kaşkar-Taflan D52018 Aydınlatmalı Ahşap Tavan Vantilatörü

Satıcı: KabloPiyasa

9.327,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 9327.90
Kaşkar-Taflan D52018 Beyaz Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: KabloPiyasa

9.327,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 9327.90
Kaşkar-Taflan D52018 Ahşap Tavan Vantilatörü

Satıcı: AYDIN AYDIN

9.750,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 9750.35
Kaşkar D52018 52" 5 Kanatlı Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü kahverengi

Satıcı: KABLOPİYASA

9.857,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 9857.07
Kaşkar D52018 52" 5 Kanatlı Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü kahverengi

Satıcı: aydınaydın

9.890,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 9890.74
Kaşkar D52018 Beyaz Tavan Vantilatör

Satıcı: KabloPiyasa

10.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

6 10109.9
D52018 KAHVERENGİ LAMBALI TAVAN VANTİLATÖRÜ

Satıcı: KabloPiyasa

10.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 10109.9
Kaşkar Aydınlatmalı 5 Kanatlı Ahşap Tavan Vantilatörü D52018

Satıcı: KABLOPİYASA | 19 yorum

10.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 10599.90
Kaşkar Aydınlatmalı 5 Kanatlı Beyaz Tavan Vantilatörü D52018

Satıcı: KABLOPİYASA | 16 yorum

10.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 10599.90
KAŞKAR Taflan Ahşap Kahverengi 5 Kanatlı Lambalı Avizeli Dış Mekan Tavan Vantilatörü

Satıcı: KabloPiyasa

10.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 10599.90
Kaşkar-Taflan D52018-Ahşap Lambalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Aydın Aydın

10.635,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 10635.20
Kaşkar-Taflan D52018-Beyaz Lambalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Aydın Aydın

10.635,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 10635.20

Taflan D52018 Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Taflan D52018 Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Diğer Özellikler Çift Yönlü Pervane Lambalı İpli Kontrol 5 Kanatlı Ahşap Pervane

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 60 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 52 inç
• Renk Seçenekleri Kahverengi

Taflan D52018 Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.