Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Pervane Çapı:

Taflan L44 Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Kaşkar L44 Avizeli 5 Kanatlı 44" Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü gri

Satıcı: aydınaydın

10.851,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 10851.98
Kaşkar-Taflan L44 Uzaktan Kumandalı Lambalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: TeknoTıkla

11.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 11799.00
Kaşkar L44 Avizeli 5 Kanatlı 44" Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü gri

Satıcı: KABLOPİYASA

12.182,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 12182.91
Kaşkar-Taflan L44 Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: AYDIN AYDIN | 1 yorum

12.618,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 12618.00
Kaşkar / Taflan Kaşkar Aydınlatmalı 5 Kanatlı Uzaktan Kumandalı Gri Tavan Vantilatörü L44

Satıcı: AYDIN AYDIN

13.164,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 13164.80
Kaşkar-Taflan L44 Uzaktan Kumandalı Lambalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Aydın Aydın

13.164,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 13164.80
Kaşkar L44 Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: KABLOPİYASA

13.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 13699.90
Kaşkar L44 Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü - Gümüş

Satıcı: KABLOPİYASA | 5 yorum

13.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 13699.90
KAŞKAR Uzaktan Kumandalı Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: KabloPiyasa

13.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 13699.90

Taflan L44 Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Taflan L44 Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 70 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 43 inç
• Renk Seçenekleri Gri

Taflan L44 Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.