Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Taflan T52040 Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Kaşkar-Taflan T52040 Sarı Tavan Vantilatörü

Satıcı: KabloPiyasa

13.409,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 13409.90
Kaşkar-Taflan T52040-Sarı Tavan Vantilatörü

Satıcı: AYDIN AYDIN

14.338,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 14338.00
Kaşkar-Taflan T52040-Sarı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Aydın Aydın Elektronik

14.388,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 14388.80
Kaşkar-Taflan T52040-Sarı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Aydın Aydın

14.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 14960.00
Kaşkar Taflan T52040 60W 132CM Pleksi Krem 4 Kanatlı Ipli Tavan Vantilatörü - Kahverengi

Satıcı: KABLOPİYASA

15.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 15599.90
Kaşkar 4 Kanatlı Tavan Vantilatörü Sarı T52040

Satıcı: KABLOPİYASA | 1 yorum

15.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 15599.90
Kaşkar / Taflan 4 Kanatlı Ahşap Görünümlü Tavan Vantilatörü

Satıcı: KabloPiyasa

15.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 15599.90
Kaşkar / Taflan Kaşkar-taflan T52040-sarı Tavan Vantilatörü

Satıcı: KabloPiyasa

15.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 15599.90
Kaşkar-Taflan T52040-Kahve Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Aydın Aydın

17.353,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 17353.60
Kaşkar-Taflan T52040 Kahverengi Uzaktan Kumandalı Lambalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: AYDIN AYDIN

19.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 19500.00

Taflan T52040 Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Taflan T52040 Tavan Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok

Taflan T52040 Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Güçlü Motor 3 Kademeli Çekme Zincirli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 60 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 51.9 inç
• Renk Seçenekleri Sarı

Taflan T52040 Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.