Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Taflan T52045 Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Kaşkar T52045 52" 5 Kanatlı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü acik-kahverengi

Satıcı: aydınaydın

17.630,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 17630.75
Kaşkar-Taflan T52045 Uzaktan Kumandalı Beyaz Tavan Vantilatörü

Satıcı: AYDIN AYDIN

23.515,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 23525
Kaşkar-Taflan T52045 Uzaktan Kumandalı Kahverengi Tavan Vantilatörü

Satıcı: AYDIN AYDIN

23.725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 23725.00
T52045 BEYAZ UZAKTAN KUMANDALI TAVAN VANTİLATÖRÜ

Satıcı: KabloPiyasa

24.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 24509.9
Kaşkar-Taflan T52045 Beyaz Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: Aydın Aydın

24.534,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 24534.40
Kaşkar-Taflan T52045 Kahverengi Uz. Kum. Tavan Vantilatörü

Satıcı: Aydın Aydın

24.534,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 24534.40
Taflan Kaşkar T52045 Tavan Vantilatör Palmiye Kahverengi

Satıcı: KABLOPİYASA | 2 yorum

25.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 25599.90
Kaşkar T52045 Kahverengi Tavan Vantilatörü

Satıcı: KABLOPİYASA

25.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 25599.90
Kaşkar / Taflan T52045-l Beyaz Palmiye Uzaktan Kumandalı Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü

Satıcı: KabloPiyasa

28.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

9 28499.90

Taflan T52045 Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Taflan T52045 Tavan Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok

Taflan T52045 Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 55 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 52 inç
• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Kahverengi

Taflan T52045 Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.