Kontrol Yöntemi:
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:

Techmaster YM88216 El Tipi Vantilatör Fiyatları

Techmaster Taşınabililir Mini Usb Şarjlı 3 Kademeli El Masaüstü Vantilatör Fan Soğutucu YM88216

Satıcı: Techmaster

321,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 321.48
Techmaster Taşınabililir Mini Usb Şarjlı 3 Kademeli El Masaüstü Vantilatör Fan Soğutucu YM88216

Satıcı: Techmaster

329,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 329.29
Taşınabililir Mini Usb Şarjlı 3 Kademeli El Masaüstü Vantilatör Fan Soğutucu Ym88216

Satıcı: Techmaster

395,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 395.60
Taşınabililir Mini Usb Şarjlı 3 Kademeli El Masaüstü Vantilatör Fan Soğutucu YM88216 Mavi

Satıcı: techmastertr

429,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 439
Taşınabililir Mini Usb Şarjlı 3 Kademeli El Masaüstü Vantilatör Fan Soğutucu YM88216 Gri

Satıcı: techmastertr

429,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 439
Taşınabililir Mini Usb Şarjlı 3 Kademeli El Masaüstü Vantilatör Fan Soğutucu YM88216 Pembe

Satıcı: techmastertr

429,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 439
Taşınabililir Mini USB Şarjlı 3 Kademeli El Masaüstü Vantilatör Fan Soğutucu YM88216 - Gri

Satıcı: Techmaster | 1 yorum

459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 459.00
Taşınabililir Mini USB Şarjlı 3 Kademeli El Masaüstü Vantilatör Fan Soğutucu YM88216 - Pembe

Satıcı: Techmaster | 1 yorum

459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 459.00

Techmaster YM88216 El Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Techmaster YM88216 El Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi El Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler USB Bağlantısı Şarjlı Kullanım Dahili 400 mAh Pil Telefon Tutucu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 185 mm
• Genişlik 95 mm
• Renk Seçenekleri Gri Mavi Açık Kahverengi Kahverengi Krem Pembe Yeşil

Techmaster YM88216 El Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.