Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Kafes Malzemesi:

Torima SF-05 Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Torima Vantilatör 6 Pervaneli 3 Kademeli Kumandalı Dijital Ekranlı Ayaklı 16 Inc 50W Fan SF05 Beyaz

Satıcı: Torima | 4 yorum

2.092,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 2092.50
Torima Vantilatör 6 Pervaneli 3 Kademeli Kumandalı Dijital Ekranlı Ayaklı 16 Inc 50W Fan SF05 Beyaz

Satıcı: Torima

1.998,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1998.86
Vantilatör 6 Pervaneli 3 Kademeli Kumandalı Dijital Ekranlı Ayaklı 16 Inc 50W Fan Sf05 Beyaz

Satıcı: Torima

2.002,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 2002.50
Torima SF-05 Beyaz Ayaklı 50W 3 Kademe 6 Pervaneli 16'' İnc Kumandalı Diğital Ekranlı Vantilatör Fan

Satıcı: Torima

2.002,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 2002.50
Torima SF-05 Beyaz Ayaklı 50W 3 Kademe 6 Pervaneli 16'' İnc Kumandalı Diğital Ekranlı Vantilatör Fan

Satıcı: Torima

2.081,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2081.25
Torima SF-05 Beyaz Ayaklı 50W 3 Kademe 6 Pervaneli 16'' İnc Kumandalı Diğital Ekranlı Vantilatör Fan

Satıcı: Torima

2.137,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 2137.50
Torima Vantilatör 6 Pervaneli 3 Kademeli Kumandalı Dijital Ekranlı Ayaklı 16 Inc 50W Fan SF05 Siyah

Satıcı: Torima

2.333,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2333.90
Vantilatör 6 Pervaneli 3 Kademeli Kumandalı Dijital Ekranlı Ayaklı 16 Inc 50W Fan Sf05 Siyah

Satıcı: Torima

2.447,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 2447.50
Torima SF-05 Siyah Ayaklı Portatif – 50W 3 Kademe 6 Pervaneli 16'' İnc Kumandalı Diğital Ekranlı Vantilatör Fan

Satıcı: Torima

2.447,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 2447.50
Torima SF-05 Siyah Ayaklı Portatif 50W 3 Kademe 6 Pervaneli 16 İnc Kumandalı Vantilatör Fan

Satıcı: Torima

2.543,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2543.75
Torima Vantilatör 6 Pervaneli 3 Kademeli Kumandalı Dijital Ekranlı Ayaklı 16 Inc 50W Fan SF05 Siyah

Satıcı: Torima | 4 yorum

2.557,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 2557.50
Torima SF-05 Siyah Ayaklı Portatif – 50W 3 Kademe 6 Pervaneli 16'' İnc Kumandalı Diğital Ekranlı Vantilatör Fan

Satıcı: Torima

2.612,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 2612.50

Torima SF-05 Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Torima SF-05 Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Yok
Var
Pervane Çapı:

Torima SF-05 Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Uzaktan Kumanda
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Dijital Kontrol Paneli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 50 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 16 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Renk Seçenekleri Siyah

Torima SF-05 Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.