Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
Isınma Emniyeti:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Vals DF 16 Lily Masaüstü Vantilatör Fiyatları

VALS VANTİLATÖR DF-16 LL 55W

Satıcı: sales king | 19 yorum

2.418,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 2418.00
Vals Df 16 Ll Lily Vantilatör

Satıcı: Televizyon Dünyası

2.277,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2277.70
Vals DF16 Lily Masaüstü Vantilatör

Satıcı: owner

2.278,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 2278.53
Vals DF16 Lily Masaüstü Vantilatör

Satıcı: Deve Yükü

2.326,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 2326.55
Vals DF 16 Lily 16'' 55 Watt 5 Kanatlı Pervane Masa Üstü Vantilatör

Satıcı: Deveyükü

2.402,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 2402.11
Vals DF 16 Lily 16'' 55 Watt 5 Kanatlı Pervane Masa Üstü Vantilatör

Satıcı: Pharos

2.403,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 2403.00
Vals Df 16 Lily 16'' 55 Watt 5 Kanatlı Pervane Masa Üstü Vantilatör

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

2.456,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2456.10
Vals Df16 Ll Lily Vantilatör

Satıcı: Deveyükü

2.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2489.00
Vals Df16 Ll Lily Vantilatör

Satıcı: Owner

2.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2495.00
Vals Df 16 Ll Lily Masa Üstü Vantilatör 5 Yıl Garantili - Beyaz

Satıcı: Toptancıdan Al | 2 yorum

2.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 2649.00
Vals DF 16 LL Lily 16'' Masa Üstü Vantilatör (Beyaz)

Satıcı: Makroreyon

2.774,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 2784.08

Vals DF 16 Lily Masaüstü Vantilatör Fiyat Geçmişi

Vals DF 16 Lily Masaüstü Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Var

Vals DF 16 Lily Masaüstü Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Masaüstü
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Aşağı/Yukarı Oynar Başlık

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 60 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Pervane Çapı 16 inç
• Renk Seçenekleri Beyaz

Vals DF 16 Lily Masaüstü Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.