Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Salınım Yön Sayısı:
2
Isınma Emniyeti:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Vals WF 16 STD Duvar Tipi Vantilatör Fiyatları

Vals WF16 Std 16'' Duvar Vantilatörü

Satıcı: sales king | 26 yorum

2.371,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2371.50
Vals Wf 16 Std 55 Watt 16'' Pervane Duvar Tipi (asılan) Vantilatör Beyaz

Satıcı: Pharos

2.218,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 2218.50
Vals WF 16 STD 16" Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: owner

2.226,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 2226.15
Vals Wf 16 Std 16" Duvar Vantilatörü

Satıcı: Televizyon Dünyası

2.227,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

4 2227.70
Vals Wf16 Std 16'' Duvar Vantilatörü

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

2.366,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 2366.00
Vals Vantilatör Wf 16std 55 W

Satıcı: TuranoğluTicaret

2.393,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2393.23
Vals Wf 16 Std 55 Watt 16'' Pervane Duvar Tipi (asılan) Vantilatör Beyaz

Satıcı: Makroreyon

2.402,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 2402.11
Vals WF16 Std 16'' Duvar Vantilatörü

Satıcı: evimin yıldızı

2.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2540.00
Vals WF 16 STD 16'' Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: Makroreyon

2.589,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2599.08
Vals WF 16 STD 16" Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: AldımGeldim

2.659,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 2659.05
Vals WF 16 STD 55 W 16" Duvar Tipi Vantilatör beyaz

Satıcı: gunesavmeregli

2.697,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 2697.00
Vals WF 16 STD 55 W 16" Duvar Tipi Vantilatör beyaz

Satıcı: MakroReyon

2.789,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 2789.07
Vals WF 16 STD-16'' Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM | 11 yorum

2.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 2900.00

Vals WF 16 STD Duvar Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Vals WF 16 STD Duvar Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
2
Var

Vals WF 16 STD Duvar Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Aşağı/Yukarı Oynar Başlık

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 60 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Dönme Açısı 90 °
• Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Pervane Çapı 16 inç
• Yükseklik 580 mm
• Genişlik 420 mm
• Derinlik 330 mm
• Ağırlık 3.1 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Vals WF 16 STD Duvar Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.