Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Salınım Yön Sayısı:
2
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Yok

Vals WF 20 VM Duvar Tipi Vantilatör Fiyatları

Vals Wf 20 VM 50 cm Sanayi Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: owner

3.797,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 3797.55
Vals Vals Wf 20 Vm Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü

Satıcı: Televizyon Dünyası

3.799,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 3799.30
Vals WF 20 VM 50 cm Sanayi Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: Pharos

4.094,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 4094.00
Vals Wf 20 VM 50 cm Sanayi Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: Deve Yükü

4.464,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 4464.06
Vals Wf 20 Vm Vantilatör

Satıcı: DİLAN OZKUL

4.556,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 4556.07
Vals Wf 20 VM 50 cm Sanayi Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: DİLAN OZKUL

4.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 4569.00
Vals Wf 20 VM 50 cm Sanayi Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: Deveyükü

4.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4579.00
Vals WF20 Vm 50 cm Sanayi Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: sales king | 1 yorum

4.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4600.00
Vals WF 20 VM 50 cm Sanayi Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: Deveyükü

4.805,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 4805.11
Vals Wf 20 Vm 50 Cm Sanayi Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

4.913,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

10 4913.10
Vals WF 20 VM 50 cm Sanayi Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: Deveyükü toptan

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

11 5009

Vals WF 20 VM Duvar Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Vals WF 20 VM Duvar Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

2
Yok
Var
Yok
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Vals WF 20 VM Duvar Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Var
• Salınım Yön Sayısı 2
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Metal Pervane Çekme Anahtarlı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 130 W
• Zaman Ayarı Yok
• Isınma Emniyeti Yok

TASARIM

• Pervane Çapı 19.6 inç
• Yükseklik Ayarı Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Vals WF 20 VM Duvar Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.