Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Vanti KCF278 Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Vanti Kcf278 Beyaz Nikel Tavan Vantilatörü (6 Kanat)

Satıcı: LEDMARKET

2.784,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2784.00
Vanti KCF278 60W Beyaz Nikel 6 Kanatlı Avizeli Tavan Vantilatörü

Satıcı: Ege Petkab Kablo Paz. Ltd. Şti. | 20 yorum

3.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 3200.00
Vanti Kcf281 60w Beyaz Ahşap 6 Kanatlı Avizeli Tavan Latörü

Satıcı: Easy Shopping

3.216,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3216.51
Vanti Kcf 278 Beyaz Nikel 6 Kanatlı Avizeli Tavan Vantilatörü

Satıcı: AldımGeldim

3.239,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3239.10
Vanti 6 Kanatlı Beyaz Nikel Dekoratif Tavan Vantilatörü 60W KCF278

Satıcı: aldimgeldim

3.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3375.00
Vanti KCF278 60W 30 inç Ahşap Beyaz 6 Kanatlı Lambalı Avizeli İpli Tavan Vantilatörü

Satıcı: aldimgeldimcomtr

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 3509
Vanti Tavan Vantilatör Beyaz Nikel KCF278 KCF-278

Satıcı: sekizgen led | 14 yorum

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 3500.00
Vanti Kcf278 6 Kanatlı Beyaz Avizeli Tavan Vantilatörü beyaz

Satıcı: yuceellerelektrik1

3.664,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 3664.20
Vanti Kcf278 6 Kanatlı Beyaz Avizeli Tavan Vantilatörü beyaz

Satıcı: aldimgeldim

3.719,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 3719.07
Vanti KCF 281 Avizeli Tavan Vantilatörü

Satıcı: SeckinStore

3.738,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 3738.00
Vanti KCF278 60W 30 inç Ahşap Beyaz 6 Kanatlı Lambalı Avizeli İpli Tavan Vantilatörü

Satıcı: Elektrikevi

4.250,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 4250.40

Vanti KCF278 Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Vanti KCF278 Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Aydınlatıcı Lamba 3 Kademeli Hız Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 60 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 30 inç
• Renk Seçenekleri Nikel

Vanti KCF278 Tavan Tipi Vantilatör İle En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Vanti KCF278 Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.