Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Kafes Malzemesi:
Pervane Çapı:

Vanti KCF282 Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Vanti KCF282 60W Silver 6 Kanatlı Avizeli Tavan Vantilatörü - Gümüş

Satıcı: Easy Shopping | 161 yorum

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 3099.00
Vanti Silver Avizeli Latör Kcf282

Satıcı: Easy Shopping

2.969,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2969.01
Vanti Kcf282 Avizeli Tavan Vantilatörü

Satıcı: Aldım Geldim

3.115,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 3115.00
Vanti 6 Kanatlı Gümüş Renk Dekoratif Tavan Latörü 60w Kcf282

Satıcı: Easy Shopping

3.216,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3216.51
Vanti Silver Avizeli Vantilatör KCF282 - Gümüş

Satıcı: Easy Shopping | 244 yorum

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 3299.00
Vanti KCF 282 Avizeli Tavan Vantilatörü

Satıcı: GEZMARKETİM

3.705,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 3705.00
Vanti KCF 282 6 Kanatlı 30" Avizeli Tavan Vantilatörü gumus

Satıcı: aldimgeldim

3.719,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 3719.07
Vanti Silver Avizeli Latör Kcf282

Satıcı: aldimgeldimcomtr

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

8 3760
Vanti KCF 282 Avizeli Tavan Vantilatörü

Satıcı: AldımGeldim

3.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 3799.05
Vanti Kcf282 60W Silver 6 Kanatlı Avizeli Tavan Latörü

Satıcı: SeckinStore

4.005,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 4005.00
Vanti KCF 282 6 Kanatlı 30" Avizeli Tavan Vantilatörü gumus

Satıcı: gezmarketim

4.258,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 4258.47

Vanti KCF282 Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Vanti KCF282 Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Tavan Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Metal Pervane Aydınlatıcı Lamba 3 Kademeli Çekme Zincirli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 60 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 30 inç
• Renk Seçenekleri Gümüş

Vanti KCF282 Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.