Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
İyonizer:
Yok
Isınma Emniyeti:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Yok
Kafes Malzemesi:

Vanti KCF292 Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Vanti Kcf292 75 Cm (30'') Ayaklı Sanayi Tipi Vantilatör

Satıcı: 1d3k

4.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 4895.00
Vanti Kcf292 75 Cm (30'') Ayaklı Sanayi Tipi vantilatör

Satıcı: 1D3K

5.500,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5500.80
Vanti KCF292 180W 75CM Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Satıcı: ElektrikMarket | 6 yorum

5.596,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 5596.97
Vanti KCF292 Ayaklı Sanayi Tipi Vantilatör 180W

Satıcı: Ege Petkab Kablo Paz. Ltd. Şti.

5.673,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 5673.00
Vanti Kcf292 75 Cm (30'') 220/230 Volt Monofaze Ayaklı Sanayi Tipi vantilatör

Satıcı: DE-KA

5.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 5700.00
Vanti Kcf292 180W 75Cm Uzaktan Kumandalı Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: 1d3k

5.785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5785.00
Vanti Kcf292 75 Cm (30'') Ayaklı Sanayi Tipi vantilatör

Satıcı: DE-KA

5.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 5850.00
Vanti Kcf292 75 Cm (30'') 220/230 Volt Monofaze Ayaklı Sanayi Tipi vantilatör

Satıcı: 1d3k

6.007,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 6007.50
Vanti KCF292 180W 75cm Uzaktan Kumandalı Duvar Tipi Vantilatör

Satıcı: DE-KA

7.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 7695.00
Vanti KCF 292 180 W 30" Sanayi Tipi Duvar Vantilatörü siyah

Satıcı: ekonomikmarket

8.277,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 8277.00

Vanti KCF292 Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Vanti KCF292 Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok
Var
Yok
Pervane Çapı:

Vanti KCF292 Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Metal
• Diğer Özellikler Sanayi Tipi

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 180 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Pervane Çapı 30 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Renk Seçenekleri Siyah

Vanti KCF292 Ayaklı Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.