Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Pervane Çapı:

Vanti KCF300 Tavan Tipi Vantilatör Fiyatları

Vanti 15W 4xE27 Hasır Avizeli Kumandalı Tavan Vantilatörü KCF300

Satıcı: AldımGeldim

5.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5699.05
Kcf300 Hasır Tavan Vantılatörü

Satıcı: AldımGeldim

5.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5750.00
Vanti 15W 20” Uzaktan Kumandalı Hasır Tavan Vantilatörü

Satıcı: aldimgeldim

5.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5880.00
Hasır Tavan Vantilatör 4*E27 KCF300 - Kahverengi

Satıcı: aldim.geldim

5.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 5975.00
Vanti 15W 20” Uzaktan Kumandalı Hasır Tavan Vantilatörü

Satıcı: SeckinStore

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 6000.00
KCF300 HASIR TAVAN VANTİ 15W 20"HASIR TAVAN VANTİLATÖR - Kahverengi

Satıcı: GEZMARKETİM

6.336,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 6336.50
VANTİ-KCF300-HASIR Tavan Vantilatörü Zrnet - Kahverengi

Satıcı: GEZMARKETİMM

6.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 6499.99
Vanti 15W 20” Hasır Tavan Vantilatörü Kcf300

Satıcı: aldimgeldimcomtr

6.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 6510
Kendal KCF300 HASIR TAVAN VANTİ 15W 20"HASIR TAVAN VANTİLATÖR - Kahverengi

Satıcı: Gezmarketim

7.159,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 7159.16
TeknikerElektrik Vanti KCF300 15W Hasır Tavan Vantilatörü Aydınlatmalı Uzaktan Kumandalı

Satıcı: Tekniker Elektrik

7.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 7660
Vanti 15W 4xE27 Hasır Avizeli Kumandalı Tavan Vantilatörü KCF300

Satıcı: Elektrikevi

8.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 8690.00

Vanti KCF300 Tavan Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Vanti KCF300 Tavan Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 15 W
• Hız Kademe Sayısı 3

TASARIM

• Pervane Çapı 20 inç
• Renk Seçenekleri Açık Kahverengi

Vanti KCF300 Tavan Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.