Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
5
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Yok

Xenon Smart X6101 El Tipi Vantilatör Fiyatları

Xenon Smart Taşınabilir Şarjlı 5 Kademeli El Fanı 7 Saat Kullanım 14000 Rpm Sessiz Mini Vantilatör X6101 beyaz

Satıcı: xenonsmart

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 999.00
Xenon Smart Taşınabilir Şarjlı 5 Kademeli El Fanı 7 Saat Kullanım 14000 Rpm Sessiz Mini Vantilatör X6101 pembe

Satıcı: xenonsmart

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 999.00
Taşınabilir Şarjlı 5 Kademeli El Fanı 14000 RPM Beyaz Sessiz Mini Vantilatör X6101 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 1009
Taşınabilir Şarjlı 5 Kademeli El Fanı 14000 RPM Gri Sessiz Mini Vantilatör X6101 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1009
Xenon Smart Taşınabilir Şarjlı 5 Kademeli El Fanı 7 Saat Kullanım 14000 Rpm Sessiz Mini Vantilatör X6101 - Beyaz

Satıcı: Xenon Smart | 114 yorum

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 1249.00
Xenon Smart Taşınabilir Şarjlı 5 Kademeli El Fanı 7 Saat Kullanım 14000 Rpm Sessiz Mini Vantilatör X6101 - Gri

Satıcı: Xenon Smart | 114 yorum

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 1249.00
Xenon Smart Taşınabilir Şarjlı 5 Kademeli El Fanı 7 Saat Kullanım 14000 RPM Sessiz Mini Vantilatör Pembe

Satıcı: Xenon Smart

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1299.00
Xenon Smart Taşınabilir Şarjlı 5 Kademeli El Fanı 7 Saat Kullanım 14000 RPM Sessiz Mini Vantilatör Beyaz

Satıcı: Xenon Smart

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1299.00
Xenon Smart Taşınabilir Şarjlı 5 Kademeli El Fanı 7 Saat Kullanım 14000 RPM Sessiz Mini Vantilatör X6101 (Gri)

Satıcı: XENON SMART TEKNOLOJİ

1.374,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 1374.28
Xenon Smart Taşınabilir Şarjlı 5 Kademeli El Fanı 7 Saat Kullanım 14000 RPM Sessiz Mini Vantilatör X6101 (Beyaz)

Satıcı: XENON SMART TEKNOLOJİ

1.386,58 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 1396.58

Xenon Smart X6101 El Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Xenon Smart X6101 El Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

5
Yok

Xenon Smart X6101 El Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi El Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Şarjlı Kullanım Ayarlanabilir Başlık Dahili 2000 mAh Pil USB Type-C

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 4.5 W
• Hız Kademe Sayısı 5
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 173 mm
• Genişlik 53 mm
• Derinlik 64 mm
• Ağırlık 200 g
• Renk Seçenekleri Beyaz Gri Pembe

Xenon Smart X6101 El Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.