Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
3
Yükseklik Ayarı:
Yok
Salınım Özelliği:
Yok
Zaman Ayarı:
Yok
Kafes Malzemesi:

Xenon Smart X6104 El Tipi Vantilatör Fiyatları

Xenon Smart Manyetik Fan Taşınabilir Vantilatör USB Type-C Şarj Edilebilir Ultra Sessiz 3 Hız Kademeli Soğutucu Magsafe Telefon Fanı X6104 Pembe

Satıcı: Xenon Smart | 14 yorum

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 629.00
Xenon Smart Manyetik Fan Taşınabilir Vantilatör USB Type-C Şarj Edilebilir Ultra Sessiz 3 Hız Kademeli Soğutucu MagSafe Uyumlu Telefon Fanı (Gri) X6104

Satıcı: XenonSmart

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 609
Xenon Smart Manyetik Fan Taşınabilir Vantilatör USB Type-C Şarj Edilebilir Ultra Sessiz 3 Hız Kademeli Soğutucu Magsafe Telefon Fanı X6104 Siyah - Gri

Satıcı: Xenon Smart | 14 yorum

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 629.00
Xenon Smart Manyetik Fan Şarj Edilebilir 3 Kademeli 5800 RPM Mıknatıslı MagSafe Telefon Vantilatörü Pembe

Satıcı: Xenon Smart

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 999.00
Xenon Smart Manyetik Fan Şarj Edilebilir 3 Kademeli 5800 RPM Mıknatıslı MagSafe Telefon Vantilatörü Beyaz

Satıcı: Xenon Smart

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 999.00
Xenon Smart Manyetik Fan Taşınabilir Vantilatör USB Type-C Şarj Edilebilir Ultra Sessiz 3 Hız Kademeli Soğutucu MagSafe Telefon Fanı X6104

Satıcı: XenonSmart

1.237,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 1237.15
Xenon Smart Manyetik Fan Taşınabilir Vantilatör USB Type-C Şarj Edilebilir Ultra Sessiz 3 Hız Kademeli Soğutucu MagSafe Telefon Fanı X6104

Satıcı: XenonSmart

1.237,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 1237.15
Xenon Smart Manyetik Fan Şarj Edilebilir 3 Kademeli 5800 Rpm Mıknatıslı Magsafe Telefon Vantilatörü Beyaz X6104

Satıcı: Xenonsmart

1.249,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1249.90
Xenon Smart Manyetik Fan Şarj Edilebilir 3 Kademeli 5800 Rpm Mıknatıslı Magsafe Telefon Vantilatörü Gri X6104

Satıcı: Xenonsmart

1.249,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1249.90

Xenon Smart X6104 El Tipi Vantilatör Fiyat Geçmişi

Xenon Smart X6104 El Tipi Vantilatör Temel Özellikleri

3
Yok

Xenon Smart X6104 El Tipi Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi El Tipi
• Kontrol Yöntemi Manuel
• Salınım Özelliği Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Şarjlı Kullanım Dahili 900 mAh Pil Telefon Tutucu USB Type-C

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 3.9 W
• Hız Kademe Sayısı 3
• Zaman Ayarı Yok

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yükseklik 208 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz Gri Pembe

Xenon Smart X6104 El Tipi Vantilatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.