Kontrol Yöntemi:
Motor Gücü:
Hız Kademe Sayısı:
4
İyonizer:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Salınım Özelliği:
Var
Zaman Ayarı:
Var
Kafes Malzemesi:

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Ayaklı Vantilatör Fiyatları

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Vantilatör Bhr4828gl

Satıcı: NF BİLİŞİM

4.340,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4340.50
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Vantilatör 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 4499.00
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Vantilatör

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

4.596,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4596.00
Xiaomi Smart Standing Fan 2 EU Vantilatör 4.596,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 4596.00
Xıaomı Mı Smart Standıng Fan 2 Ayaklı Vantılator - Beyaz

Satıcı: NF Bilişim | 1 yorum

4.649,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 4649.07
Mi Smart Standing Fan 2 Vantilatör Beyaz

Satıcı: Yaren İletişim - Turkcell Mağazası

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 4799.00
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Ayaklı Vantilatör

Satıcı: NF BİLİŞİM

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4999.00
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Vantilatör

Satıcı: Harika Mağaza

5.244,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5244.90
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Vantilatör

Satıcı: Trendyol

5.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5349.00
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Masa Ve Ayaklı Vantilatör, Mi Home Uygulama Bağlantılı

Satıcı: Toy Fox

8.187,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 8187.10
Lidyahan Store Mi Smart Standing Fan 2 Masa ve Ayaklı Vantilatör, Mi Home Uygulama Bağlantılı

Satıcı: LidyaHan Store

8.465,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 8465.81
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Masa Ve Ayaklı Vantilatör, Mi Home Uygulama Bağlantılı

Satıcı: Toy Fox

10.220,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 10230

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Ayaklı Vantilatör Fiyat Geçmişi

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Ayaklı Vantilatör Temel Özellikleri

4
Yok
Var

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Ayaklı Vantilatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Ayaklı
• Kontrol Yöntemi Manuel Mobil Uygulama Sesli Komut
• Salınım Özelliği Var
• İyonizer Yok
• Kafes Malzemesi Plastik
• Diğer Özellikler Sessiz Çalışma Uyku Modu Alexa Desteği Bakır Motor Çocuk Kilidi Google Asistan Desteği Wi-Fi Üzerinden Bağlantı Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Motor Gücü 15 W
• Hız Kademe Sayısı 4
• Dönme Açısı 140 °
• Zaman Ayarı Var

TASARIM

• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik 1000 mm
• Genişlik 343 mm
• Derinlik 330 mm
• Ağırlık 3 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Ayaklı Vantilatör Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Özgür Profil Resmi

4 yorum

Özgür Eski 1C'nin güncellenmiş versiyonu olan fan 2 lite burada çıkmamalı. fan 2 ile fan 2 lite bambaşka ürünler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey https://www.epey.com/vantilator/xiaomi-mi-smart-standing-fan-2-lite.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Özgür Profil Resmi

4 yorum

Özgür evet ancak bu sayfada şu an en ucuz ilk 4 sırada fan 2 lite çıkıyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.