Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
100 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var

Bosch GDR 120-LI Akülü Vidalama Fiyatları

Bosch Professional GDR 120-LI 12 Volt 2Ah Çift Akülü Darbeli Somun Sıkma - Çantalı - 06019F0001

Satıcı: TürkanOnline | 10 yorum

6.540,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 6540.61
Bosch Professional GDR 120-LI 12 Volt 2Ah Çift Akülü Darbeli Somun Sıkma - Çantalı - 06019F0001

Satıcı: teknikstoreltd

6.585,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 6585.91
Bosch GSR 120-Li Akülü Vidalama + GDR 120-LI Somun Sıkma Makinesi

Satıcı: Hırdavatağacı

7.168,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 7168.50
Bosch Professional GDR 120-LI Akülü Darbeli Somun Sıkma (12 Volt, 2 x 2,0 Ah Akü, Şarj Cihazı, Plastik Çanta, 100 Nm maks. tork, 1/4" altıgen uç girişi)

Satıcı: Amazon.com.tr

7.247,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 7257.55
Bosch GDR 120-Li Çift Akülü 2 Ah Somun Sıkma Makinesi 7.276,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 7286.1
Bosch GSR 120-Li Akülü Vidalama + GDR 120-LI Somun Sıkma Makinesi

Satıcı: Türkan Online

7.694,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 7694.14
Bosch Professional Gsr 120-lı Akülü Vidalama + Gdr 120-lı Somun Sıkma Makinesi

Satıcı: HIRDAVATAĞACI

7.827,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 7827.00
Bosch Gsr 120-Lı Akülü Vidalama + Gdr 120-Lı Somun Sıkma Makinesi

Satıcı: Santek Mağaza

8.120,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8120.80
Bosch Gdr 120-Lı Somun Sıkma+ Gsr 120-Lı Darbeli Vidalama 0.601.9G8.023

Satıcı: Nalburzade

8.408,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8408.40
Bosch Gsr 120 Li Akülü Vidalama + Gdr 120 Li Akülü Somun Sıkma Şarjlı Matkap Kombo Set

Satıcı: Fix Market

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9599.00
osch Professional Bundle: GSR 120-LI Delme Vidalama Makinesi + GDR 120-LI Darbeli Somun Sıkma

Satıcı: Amazon.com.tr

12.040,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 12050.55

Bosch GDR 120-LI Akülü Vidalama Fiyat Geçmişi

Bosch GDR 120-LI Akülü Vidalama Temel Özellikleri

100 Nm
Var
Akü Tipi:
Şarj Süresi:
90 dk
Mandren Tipi:
Anahtarsız

Bosch GDR 120-LI Akülü Vidalama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Vidalama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Vidalama
• Diğer Özellikler 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 2600 devir/dk
• Darbe Oranı 3400 darbe/dk
• Maksimum Tork 100 Nm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Tipi Li-ion
• Akü Kapasitesi 1.5 Ah
• Şarj Süresi 90 dk
• Akü Adedi 2 Akülü

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var

Bosch GDR 120-LI Akülü Vidalama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.