Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch GDR 180-LI 2x2.0Ah Çift Akülü Somun Sıkma Makinesi - 06019G5123 Satıcı: malzemix
9.874,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 9874.00
Bosch Professional GDR 180-LI Akülü Darbeli Somun Sıkma (18 Volt, 2 x 2,0 Ah Akü, Şarj Cihazı, Plastik Çanta, 160 Nm maks. tork, 1/4" altıgen uç girişi) Satıcı: Malzemix
10.601,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 10611.14
Bosch Gdr 180-LI Akülü Darbeli Somun Sıkma 06019G5123 Satıcı: Türkan Online
10.601,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 10601.14
Bosch GDR 180-LI 2x2.0Ah Çift Akülü Somun Sıkma Makinesi - 06019G5123 Satıcı: TürkanOnline
11.035,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 11035.11
Bosch Gdr 180-LI Akülü Darbeli Somun Sıkma 06019G5123 Satıcı: 3 Çınar
11.916,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 11916.77
Bosch Professional Gdr 180-Lı Akülü Darbeli Somun Sıkma
Satıcı: onlinehırdavatcı
14.774,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
6 14774.30
Bosch GSR 185 Lİ Kömürsüz Akülü Vidalama GDR 180 Lİ Şarjlı Somun Sıkma Darbeli Torklu Akülü Vidalama Set Satıcı: Fix Market
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 14999.00
Bosch Professional Gdr 180-Lı Akülü Darbeli Somun Sıkma
Satıcı: medixotoptan
15.683,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
8 15683.70