Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Professional GDS 24 Darbeli Somun Sıkma Makinesi - 0601434108 Satıcı: düzeyhırdavat
34.860,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 34860.00
Bosch Professional GDS 24 Elektrikli Somun Sıkma (800 W, 600 Nm sert vidalama, 3/4" kare uç girişi) Satıcı: MAKİNE USTASI
36.989,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
2 36999.9
Bosch Professional GDS 24 Darbeli Somun Sıkma Makinesi - 0601434108 Satıcı: PARABOL-BD
43.010,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
3 43010.00
Bosch Professional Gds 24 Somun Sıkma - 0601434108
Satıcı: 7Kat Endüstriyel
49.452,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 49452.00
Bosch GDS 24-Profesyonel 800 Watt Elektrikli Darbeli Somun Sıkma Makinası Satıcı: karaköyPazarı
53.438,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 53448