Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Professional GDS 30 Elektrikli Somun Sıkma (920 W, 1.000 Nm sert vidalama, 1" kare uç girişi) Satıcı: Amazon.com.tr
42.420,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 42430
Bosch Gds 30 Somun Sıkma 920 Watt 1000 Nm Satıcı: Basakhirdavat
43.364,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 43364.20
Bosch Professional Gst 150 Bce Dekupaj Testeresi , Mavi Satıcı: BasakHirdavat
45.313,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
3 45323.04
Bosch Gds 30 Somun Sıkma 920 Watt 1000 Nm Satıcı: PARABOL-BD
51.106,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 51106.00
Bosch Professional Gds 30-Profesyonel 920 Watt Elektrikli Darbeli Somun Sıkma Makinası - 0601435103
Satıcı: 7Kat Endüstriyel
51.375,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
5 51375.40
Bosch GDS 30-Profesyonel 920 Watt Elektrikli Darbeli Somun Sıkma Makinası (Lacivert) Satıcı: karaköyPazarı
55.698,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
6 55708