Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
30 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20+2 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Bosch GSB 120-LI Akülü Vidalama Fiyatları

Bosch Professional GSB 120-Li 2x2Ah Çift Akülü Darbeli Delme Vidalama + 23 Parça Set - 06019G8102

Satıcı: makinexpert

5.065,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 5065.00
Bosch Professional GSB 120-Li 2x2Ah Çift Akülü Darbeli Delme Vidalama + 23 Parça Set - 06019G8102

Satıcı: AktMarkt

5.144,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 5144.00
Bosch Professional GSB 120-LI 2x2Ah Akülü Darbeli Delme/Vidalama + 23 Parça Set - 06019G8102

Satıcı: AKTMarkt

5.149,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 5149.30
Bosch Professional Gsb 120-Lı 2 Ah Akülü Darbeli Delme Vidalama + Aksesuar Seti

Satıcı: AktMarkt

5.257,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5257.70
Bosch Professional GSB 120-LI 2x2Ah Akülü Darbeli Delme/Vidalama + 23 Parça Set - 06019G8102

Satıcı: PrestijMakina

5.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5449.00
Bosch Professional GSB 120-LI 2x2Ah Akülü Darbeli Delme/Vidalama + 23 Parça Set - 06019G8102

Satıcı: BAHÇECİLER

5.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5449.00
Bosch Gsb 120-Lı Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinesi

Satıcı: EYOLLA

5.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 5489.00
Bosch Akülü Darbeli Vidalama Matkabı Gsb 120-lı (2 X 2,0 Ah Akü)

Satıcı: Türkan Online

5.519,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 5519.79
GSB 120-LI

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

6.115,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

9 6125
Bosch Professional GSB 120-lı 12 Volt 2.0 Ah Akülü Darbeli Delme Vidalama Matkabı 6.415,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6415.00
BOSCH 06019G8100 Gsb 120'Li Akülü Vidalama Makinesi

Satıcı: Elektrik Mağaza

11.728,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 11728.53

Bosch GSB 120-LI Akülü Vidalama Fiyat Geçmişi

Bosch GSB 120-LI Akülü Vidalama Temel Özellikleri

30 Nm
Var
20+2 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Şarj Süresi:
90 dk
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
10 mm
Beton Azami Delme Çapı:
8 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
20 mm

Bosch GSB 120-LI Akülü Vidalama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Vidalama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Elektronik Hız Kontrol Hücre Koruması 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1500 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 8 mm
• Metal Azami Delme Çapı 10 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 20 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 22500 darbe/dk
• Maksimum Tork 30 Nm
• Tork Ayarı 20+2 Kademe
• Mandren Çapı 10 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Tipi Li-ion
• Akü Kapasitesi 2 Ah
• Şarj Süresi 90 dk
• Akü Adedi 2 Akülü

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 900 g

Bosch GSB 120-LI Akülü Vidalama Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

KorSa Profil Resmi

3 yorum

KorSa Bu modelde darbe özelliği var.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.