Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
35 Nm
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:

Bosch GSR 12V-35 HX Professional Akülü Vidalama Fiyatları

Bosch Professional GSR 12V,35 HX Akülü Delme Vidalama Makinesi (12 Volt, 2 x 3,0 Ah Akü, Şarj Cihazı, Yumuşak/Sert Tork: 20/35 Nm; Karton Kutuda

Satıcı: YeniseY

9.309,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 9319.84
Bosch Professional 06019J9101 GSR 12V-35 HX 3.0Ah Çift Akülü Vidalama Makinesi

Satıcı: YeniseY

9.707,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 9707.58
Bosch Professional 06019J9101 GSR 12V-35 HX 3.0Ah Çift Akülü Vidalama Makinesi

Satıcı: makineustasi

9.780,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 9780.21
Bosch Gsr 12v-35 Hx Vidalama (2X3.0AH; KARTON)

Satıcı: YeniseY

9.910,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 9910.48
Bosch Gsr 12V-35 Hx Akülü Vidalama 2X3.0 Ah

Satıcı: Ulupınar Ticaret

10.330,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 10330.10
Bosch Professional GSR 12V-35 HX Akülü Delme Vidalama Makinesi

Satıcı: Ulupınar

10.811,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 10811.36
Bosch Gsr 12v-35 Hx Vidalama (2X3.0AH; KARTON)

Satıcı: Ulupınar

11.328,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 11328.75
Bosch Professional GSR 12V-35 HX Akülü Delme Vidalama Makinesi

Satıcı: PARABOL

12.482,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 12482.25
Bosch Professional Gsr 12V-35 Hx Akülü Delme Vidalama Makinesi

Satıcı: PARABOL

14.025,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 14025.00

Bosch GSR 12V-35 HX Professional Akülü Vidalama Fiyat Geçmişi

Bosch GSR 12V-35 HX Professional Akülü Vidalama Ürün Ailesi

Bosch GSR 12V-35 HX Professional Solo Aküsüz (06019J9103) Akülü Vidalama Aküsüz 4.584,96 TL
Bosch GSR 12V-35 HX Professional (06019J9101) Akülü Vidalama 2 Akülü 9.309,84 TL

Bosch GSR 12V-35 HX Professional Akülü Vidalama Temel Özellikleri

35 Nm
20+1 Kademe
Var
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
10 mm

Bosch GSR 12V-35 HX Professional Akülü Vidalama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Vidalama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Fonksiyonlar Vidalama
• Diğer Özellikler Kömürsüz Motor

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1750 devir/dk
• Maksimum Tork 35 Nm
• Tork Ayarı 20+1 Kademe
• Mandren Çapı 10 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Ağırlık 570 g

Bosch GSR 12V-35 HX Professional Akülü Vidalama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.