Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
35 Nm
Taşıma Çantası:
Yok
Darbe:
Yok
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Bosch GSR 12V-35 Solo Akülü Vidalama Fiyatları

Bosch Professional GSR 12V-35 Akülü Delme Vidalama Makinesi (12 Volt, SOLO, Yumuşak/Sert Tork: 20/35 Nm; Karton Kutuda)

Satıcı: Amazon.com.tr

4.785,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 4795.98
Bosch Professional Gsr 12v-35 Hx (Solo) Akülü Delme Vidalama Makinesi

Satıcı: YeniseY

5.037,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 5037.00
Bosch Professional Gsr 12v-35 Hx (Solo) Akülü Delme Vidalama Makinesi

Satıcı: Zelega - Hırdavat & Elektrikli Aletler

5.037,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 5037.00
Bosch Gsr 12V-35 Solo Akülü Delme/Vidalama Makinesi - 06019H8000

Satıcı: KatarMarket

5.094,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 5094.80
Bosch Professional GSR 12V-35 (Solo) Akülü Delme/Vidalama Makinesi

Satıcı: Katar Market

5.221,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 5221.12
Bosch Professional GSR 12V-35 Akülü Delme Vidalama Makinesi (Akü ve Şarj Hariç) - 06019H8000

Satıcı: deppomarket34

5.339,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 5339.99
Bosch Gsr 12V-35 Akülü Vidalama Makinesi Solo

Satıcı: Ulupınar Ticaret

5.491,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 5491.70
Bosch Professional GSR 12V-35 (Solo) Akülü Delme/Vidalama Makinesi

Satıcı: PARABOL

5.841,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 5841.00
Bosch Professional GSR 12V-35 Akülü Delme Vidalama Makinesi (Akü ve Şarj Hariç) - 06019H8000

Satıcı: KatarMarket

5.877,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 5877.99
BOSCH 06019H8002 Gsr 12V-35 Akülü Vidalama Makinesi

Satıcı: Elektrik Mağaza

19.123,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 19123.48

Bosch GSR 12V-35 Solo Akülü Vidalama Fiyat Geçmişi

Bosch GSR 12V-35 Solo Akülü Vidalama Temel Özellikleri

35 Nm
Yok
20+1 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
10 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
32 mm

Bosch GSR 12V-35 Solo Akülü Vidalama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Vidalama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Yok
• Fonksiyonlar Delme Vidalama

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1750 devir/dk
• Metal Azami Delme Çapı 10 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 32 mm
• Delme Modu Var
• Maksimum Tork 35 Nm
• Tork Ayarı 20+1 Kademe
• Mandren Çapı 10 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Yok
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 750 g

Bosch GSR 12V-35 Solo Akülü Vidalama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.