Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: NALBURZADE
3.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 3050.00 Bosch GSR 12V-35 Solo Akülü Delme/Vidalama Makinesi (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değil) - 06019H8000Satıcı: Ulupinar
3.616,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 3616.10 Bosch Professional GSR 12V-35 Akülü Delme Vidalama Makinesi (12 Volt, SOLO, Yumuşak/Sert Tork: 20/35 Nm; Karton Kutuda)Satıcı: Amazon.com.tr
3.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
3 3700.00 Bosch GSR 12V-35 Solo Akülü Delme/Vidalama Makinesi (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değil) - 06019H8000Satıcı: PARABOL-BD
4.290,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 4290.64 Bosch Gsr 12V-35 Solo Akulu Delme/Vidalama Makinesi - 06019H8000Satıcı: KatarMarket
4.855,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
5 4855.93