Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
4.5 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Yok
Akü Adedi:
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var

Bosch IXO V Akülü Vidalama Fiyatları

Bosch Ixo 7 Akülü Vidalama 2 Ah 3.6 V 06039E0000

Satıcı: eschirdavatbahce

2.319,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2319.20
Astera 10.8 Volt Bosch Ixo 7 Akülü Vidalama 3.6V 3 Yıl 1.5 - 1.9 Ah 1 Darbesiz

Satıcı: ÖZTÜRK MAKİNE

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 2399.00
Bosch Ixo 7 3.6 V 2 Ah Akülü Vidalama Makinesi

Satıcı: KatarMarket

2.645,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2645.20
Bosch Ixo 7 Nesil 3.6 V Akülü Mini Vidalama Şarjlı Tornavida, Sırt Çantası Ve Metre

Satıcı: ÖZTÜRK MAKİNE

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 2699.00
Bosch IXO V Akülü Vidalama Makinesi

Satıcı: HOMENTER

2.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2795.00
Bosch Ixo 7 Akülü Mini Vidalama 3.6 V Şarjlı Tornavida ,Bosch 23 Parça Delme-Vidalama Seti ve Metre

Satıcı: ÖZTÜRK MAKİNE

2.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2989.00
Bosch 06039A8002 IXO V Şarjlı Tornavida + Köşe + Eksantrik Adaptör

Satıcı: 3Çınar

4.603,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 4603.00
Bosch 06039A8002 IXO V Şarjlı Tornavida + Köşe + Eksantrik Adaptör

Satıcı: PARABOL-BD

5.369,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 5369.05
Ixo 7 Akülü Mini Vidalama 3.6 V Şarjlı Tornavida ,Bosch 23 Parça Delme-Vidalama Seti ve Metre 7.389,60 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 7399.6

Bosch IXO V Akülü Vidalama Fiyat Geçmişi

Bosch IXO V Akülü Vidalama Temel Özellikleri

4.5 Nm
Var
Yok
Var
Akü Tipi:
Şarj Süresi:
180 dk
Mandren Tipi:
Anahtarsız

Bosch IXO V Akülü Vidalama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Vidalama
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Yok
• Fonksiyonlar Vidalama
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Hücre Koruması Manyetik Uç Tutucu Altıgen Uç Kompakt Tasarım

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 215 devir/dk
• Maksimum Tork 4.5 Nm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Voltajı 3.6 V
• Akü Tipi Li-ion
• Akü Kapasitesi 1.5 Ah
• Şarj Süresi 180 dk
• Akü Adedi 1 Akülü

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Yeşil
• Taşıma Çantası Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 300 g

Bosch IXO V Akülü Vidalama İle En Çok Karşılaştırılan Vidalama Aletleri

Bosch IXO V Akülü Vidalama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.