Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch PSB 18 LI-2 Ergo Baretool Vidalama Makinesi (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değil) Satıcı: NALBURZADE
9.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 9000.00
Bosch Psb 18 Lı-2 Ergo (Solo)
Satıcı: Ulupınar Ticaret
11.114,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 11114.20
Bosch Psb 18 Lı-2 Ergo Akülü Delme Vidalama (2,5Ah Çift Akü) - 06039B0301
Satıcı: 7Kat Endüstriyel
11.975,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 11975.80
Bosch PSB 18 LI-2 Ergo Baretool Vidalama Makinesi (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değil) Satıcı: Ulupinar
12.667,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 12667.00
9.000,00 TL
2.5 Ah
Fiyat bulunamadı